Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehadování nad TOP modely TV a cenami

peto.vac (525)|22.9.2013 18:38
Jaj,tak nic...
Jindrous01 (33)|26.9.2013 00:52
Zdravím, dnes mi TV nabídla novou aktualizaci softwaru 1109, neví někdo co je nového? Díky
jarino1978 (8045)|27.9.2013 23:48
načo si kupuješ predražený krám, keď máš na výber aj nižšiu radu s lepším obrazom. 9-)
lukas1234 (20)|28.9.2013 08:14
Ahoj jarino ,ja kupoval 8 radu pac se mi vic libi design televize ,pak ze ma lepsi zvuk ,micro dimming ultimate navic ,atd ...

To prosvitani jenoho rohu neni moc nastesti ,chtel jsem se zeptat majitelu F8000 a F7000 jak sou na tom s prosvitanim (CLOUDINGEM)
Jindrous01 (33)|28.9.2013 09:56
já mám zase mírně pravý horní roh, ale je to vidět jen z boku - to si myslím že je OK.

Jarino rozhodně nižší řada lepší obraz nemá :-)
lukas1234 (20)|28.9.2013 10:01
jo ja to vracet nebudu taky to mam trochu .
Taky si myslim co sem cetl vsude v recenzich zahranicnich tak vsude psali jestli muzete urcite si priplatte a kupte 8 radu :)

Ocekaval bych urcitou basovou slozku kdyz to ma 40W a woofer :) a je to slaby ,to bych tedy nechtel potom slyset tu 7 radu :)
lukas1234 (20)|28.9.2013 10:32
jinak na strankach samsungu uz je novy firmware pro f8000
vivid.sk (11472)|28.9.2013 10:51
[QUOTE=Jindrous01;467805]Jarino rozhodně nižší řada lepší obraz nemá[/QUOTE]
Treba poznat miestne pomery. Doteraz bol siroko daleko najlepsi TV SAMSUNG 46M86BD, no tento rok ho nahradil model SAMSUNG 65F6400, co bude na par rokov opat referencia a polahky strci do vacku vlajkovu lod (a samozrejme aj ostatnych vyrobcov) :D.


[QUOTE=lukas1234;467808]Ocekaval bych urcitou basovou slozku kdyz to ma 40W a woofer [/QUOTE]
Na tieto reci netreba pocuvat. Su to marketingove nezmysly. Pokial clovek investuje aspon cast ceny z tejto TV do externej aparatury, nikdy uz chrchlaky v TV nezapne. TV nieje nato aby "hrala", nato sluzia repro. TV ma zobrazovat (a prihladnuc k sirke TV to je celkom pochopitelne). To je jedina vec, ktoru si treba uvedomit a nebudes sklamany.
Jindrous01 (33)|28.9.2013 10:56
[QUOTE=vivid.sk;467812]reba poznat miestne pomery. Doteraz bol siroko daleko najlepsi TV SAMSUNG 46M86BD, no tento rok ho nahradil model SAMSUNG 65F6400, co bude na par rokov opat referencia a polahky strci do vacku vlajkovu lod (a samozrejme aj ostatnych vyrobcov) .[/QUOTE]

čistě tvůj názor , nevidím důvod proč by llevnější tv byla lepší tv a v nižší řadě...
KamilZ (10277)|28.9.2013 13:10
Jindrous01: Kupovat F8000 a na první místo udávat "hezčí" o ledačem vypovídá :-).

Ke kvalitě TOP modelů - prostě je u nich velmi, velmi špatný poměr cena/výkon. MicroDimming u Samsungu to nezachrání. I kdyby byl obraz mírně lepší, tak to prostě pro normálního člověka nemá cenu toho cenového rozdílu, protože pokud ty TV nebude mít vedle sebe, tak to nezaregistruje. Normálním člověkem myslím to, že váhá, jestli si má šetřit a doplatit na TOP model, nebo ušetřit. Pokud je to někomu jedno, tak samozřejmě ať sáhne po TOP modelu a má po starostech s výběrem (aby to nevyznělo špatně, nic proti, pokud cenu nemusí řešit, tak jen dobře).
jarino1978 (8045)|28.9.2013 13:41
[QUOTE=lukas1234;467804]Ahoj jarino ,ja kupoval 8 radu pac se mi vic libi design televize ,pak ze ma lepsi zvuk ,micro dimming ultimate navic ,atd ...
[/QUOTE]

ak by som mal vyberať podľa designu, tak si radšej dám na stenu obraz a nie TV. Tv sa vyberá podľa kvality obrazu a to ostatné ti je aj tak všetko na prd. :-)-
Zvuk by som v TV riešil na poslednom mieste, vo všetkých prípadoch má kvalitu plastových pc repro za 10 Eur.

[QUOTE=Jindrous01;467805]
Jarino rozhodně nižší řada lepší obraz nemá :-)[/QUOTE]

ale má. za vyššiu radu sa pripláca za hovadiny a nie za obraz. nejaký micro dimming , kde máš tých LED v takom počte, že ich na prste spočítam, nevedie nikam. V tmavých scénach je to kontraproduktívne, v záverečných titulkoch je síce čierna čiernejšia, ale v danom momente aj tak film zastavujem. Každopádne 8 rada má výrazne horšie farby , ako rada 6. Bodka.

[QUOTE=vivid.sk;467812]Treba poznat miestne pomery. Doteraz bol siroko daleko najlepsi TV SAMSUNG 46M86BD, no tento rok ho nahradil model SAMSUNG 65F6400, co bude na par rokov opat referencia a polahky strci do vacku vlajkovu lod (a samozrejme aj ostatnych vyrobcov) :D..[/QUOTE]

jej vidiv, zasa sa zabávaš. F6400 je veľmi dobrý kompromis medzi pomerom cena / výkon. Netreba byť vždy in a kupovať vždy len najvyššie rady, treba používať zdravý rozum. \\/ Neplatí, že čo drahšie je aj lepšie. Bodka. Každopádne F6400 vo mne zanechala veľmi dobrý dojem, obraz je referenčný po kalibrácií a mne je osobne jedno, či si budeš honiť triko nejakými nárekmi, alebo pohneš konečne rozumom :-E Netvrdím, že je "the best of", ale určite u mňa má + body. Obrazovo prekvapila, ostáva doma. Nepoznám tento rok lepšiu voľbu, ako 65 " F6400.
lukas1234 (20)|28.9.2013 13:49
podle toho co tady pisete tak ten top model stoji za hovno :-D

urcite ji nebudu vracet abych sel do F7000 jen proto ze je levnejsi :) a nedej boze do 6 rady ,diky chlapi ale ne .A nekazte nam radost ,nam majitelum F8000 dekujem :-P
peto.vac (525)|28.9.2013 16:19
[QUOTE=KamilZ;467837]Ke kvalitě TOP modelů - prostě je u nich velmi, velmi špatný poměr cena/výkon. MicroDimming u Samsungu to nezachrání. I kdyby byl obraz mírně lepší, tak to prostě pro normálního člověka nemá cenu toho cenového rozdílu, protože pokud ty TV nebude mít vedle sebe, tak to nezaregistruje. Normálním člověkem myslím to, že váhá, jestli si má šetřit a doplatit na TOP model, nebo ušetřit. Pokud je to někomu jedno, tak samozřejmě ať sáhne po TOP modelu a má po starostech s výběrem (aby to nevyznělo špatně, nic proti, pokud cenu nemusí řešit, tak jen dobře).[/QUOTE]
Ale je rozdiel hovorit o pomere cena/vykon a je rozdiel trepat,ze 65F6400 ma najlepsi obraz pod slnkom... :D
[QUOTE=jarino1978;467838]ak by som mal vyberať podľa designu, tak si radšej dám na stenu obraz a nie TV. Tv sa vyberá podľa kvality obrazu a to ostatné ti je aj tak všetko na prd. :-)-[/QUOTE]
Ja som tak isto kupil TV podla dizajnu a vidim ze som urobil dobre,nepoxybujem o vybere ani na sekundu... ;)
Nehovorim,ze treba telky vyberat podla dizajnu,to urcite nie,ale medzi 7. a 8. radou sa da pozerat aj na dizajn... :P
Micro__ (9)|28.9.2013 17:47
Přesně tak, i design F8000 hraje značnou roli, přece jenom je to výraznej doplněk domácnosti, a taky to nemáš furt zapnutý - když je TV vypnutá, působí F8000 skoro jako estetickej klenot a i po několika týdnech se občas zastavim a jenom se tou vupnutou TV kochám :)) (ještě v kombinaci s pěknym stolkem), a když už je pak obraz u top modelů napříč značkami prakticky stejně skvělej (a naprosto dostatečnej), proč si nevybírat i pode designu...
Jindrous01 (33)|28.9.2013 19:39
Já tuto tv ale uhlopříčku 65"koupil ve výhodné mimořádné akci za 74.999,-Kč s dárkama /Soundbar se subwoferem, maxi batohem od HUSKY, popcornovačem, dopravou zdarma a bodama v eshopu/. TV je určena samozřejmě pro ČR. I ted je cena za tuto TV pořád všude za 89.990,-Kč. Jsem spokojen, tv je super :-)

Jen čekám ještě kdy budou nové položky ve SMART HUBU, má tam být ještě kromě MOJE SÍTĚ,MŮJ OBSAH, MOJE APLIKACE ještě ON TV - tedy položka V TELEVIZI a ještě položka MOJE POŘADY - má tam být funkce která je již dostupná v některých jiných zemích , myslím v USa - TV doporučuje automaticky pořady které máte rádi...

---------- Doplněno v 19:39 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 19:38 ----------

na strankach Samsungu je od patku novy firmware 1110.2 již ho mám ale novinky jsem zatím nezjistil - co je tam nového - ví někdo?
Jindrous01 (33)|28.9.2013 20:07
[QUOTE=lukas1234;467817]Jindrous mas vlastni nastaveni obrazu ?kdyztak posli mi jak mas nastaveny obraz ,ja sem zatim vypnul motion plus to dela akorat jen neplechu .[/QUOTE]

Já to pořád měním a vychytávám ten nejlepší :-)
jarino1978 (8045)|28.9.2013 20:11
[QUOTE=Micro__;467851]Přesně tak, i design F8000 hraje značnou roli, přece jenom je to výraznej doplněk domácnosti, a taky to nemáš furt zapnutý - když je TV vypnutá, působí F8000 skoro jako estetickej klenot a i po několika týdnech se občas zastavim a jenom se tou vupnutou TV kochám :)) (ještě v kombinaci s pěknym stolkem), a když už je pak obraz u top modelů napříč značkami prakticky stejně skvělej (a naprosto dostatečnej), proč si nevybírat i pode designu...[/QUOTE]


ja ti teda neviem, u mňa je TV zavesená na stene každá rovnaká. Čo tam mám obdivovať ? Design zadných konektorov :-)-

[QUOTE=Jindrous01;467857]TV doporučuje automaticky pořady které máte rádi...[/QUOTE]

a funguje to rovnako nahovno, ako ovládanie gestami, ovládanie hlasom a podobné chujoviny. Pre lenivého amíka možno 8. div sveta, keďže on má v kábli 500 programov, pre chudobného čecha / slováka , ktorý má v kábli maximálne tak 10 programov, z ktorých sleduje tak 2, je to k nezaplateniu 9-)

[QUOTE=Jindrous01;467857]na strankach Samsungu je od patku novy firmware 1110.2 již ho mám ale novinky jsem zatím nezjistil - co je tam nového - ví někdo?[/QUOTE]

10 FW boli v podstate 2. Tá verzia 1 bol v podstate domrvený FW, verzia č. 2 je len patch verzie č. 1. Oprava : wifi, kvalita obrazu ( ??? )
Jindrous01 (33)|28.9.2013 21:17
[QUOTE=jarino1978;467867]a funguje to rovnako nahovno, ako ovládanie gestami, ovládanie hlasom a podobné chujoviny. Pre lenivého amíka možno 8. div sveta, keďže on má v kábli 500 programov, pre chudobného čecha / slováka , ktorý má v kábli maximálne tak 10 programov, z ktorých sleduje tak 2, je to k nezaplateniu [/QUOTE]

Ty už to máš vyzkoušený že to víš? :-)
jarino1978 (8045)|28.9.2013 23:06
len si musíš dávať pozor , aby si potajomky nesledoval TV s obsahom 18 + . To by sa zle žene vysvetľovalo, ak by jej to stále ponúkalo 18 + , 18 + , 18 + :p
peto.vac (525)|29.9.2013 01:23
[QUOTE=Jindrous01;467857]Já tuto tv ale uhlopříčku 65"koupil ve výhodné mimořádné akci za 74.999,-Kč s dárkama /Soundbar se subwoferem, maxi batohem od HUSKY, popcornovačem, dopravou zdarma a bodama v eshopu/. TV je určena samozřejmě pro ČR. I ted je cena za tuto TV pořád všude za 89.990,-Kč. Jsem spokojen, tv je super :-)

Jen čekám ještě kdy budou nové položky ve SMART HUBU, má tam být ještě kromě MOJE SÍTĚ,MŮJ OBSAH, MOJE APLIKACE ještě ON TV - tedy položka V TELEVIZI a ještě položka MOJE POŘADY - má tam být funkce která je již dostupná v některých jiných zemích , myslím v USa - TV doporučuje automaticky pořady které máte rádi...[/QUOTE]
No neviem kde vsade pozeras,ale ja vidim cenu od 71 607 Kč... ;)
Mozno ten obsah/polozky treba stiahnut a nainstalovat...
[QUOTE=jarino1978;467867]ja ti teda neviem, u mňa je TV zavesená na stene každá rovnaká. Čo tam mám obdivovať ? Design zadných konektorov :-)-

a funguje to rovnako nahovno, ako ovládanie gestami, ovládanie hlasom a podobné chujoviny. Pre lenivého amíka možno 8. div sveta, keďže on má v kábli 500 programov, pre chudobného čecha / slováka , ktorý má v kábli maximálne tak 10 programov, z ktorých sleduje tak 2, je to k nezaplateniu 9-)[/QUOTE]
No ty asi nic nenaobdivujes,ale ja robim presne to iste,ked je pekna telka s peknym stojanom na peknom stoliku v obyvacke,tak je to fakt skvost... ;)
V reali neviem ako gesta a ovladanie hlasom funguje,ale je pravda ze by mi asi ruku utrhlo,keby som s nou mal dlhsiu dobu mavat pred telkou,ale taka funkcia,ze vojdem do izby,poviem neake slovo a telka sa mi zapne je paradna,taktiez kym sa naciahnem pre ovladac,aby som prepol program,upravil zvuk,tak je k nezaplateniu,ked to mozes urobit hlasom...
Jindrous01 (33)|29.9.2013 09:39
[quote=peto.vac;467892]no neviem kde vsade pozeras,ale ja vidim cenu od 71 607 kč...
Mozno ten obsah/polozky treba stiahnut a nainstalovat...[/quote]

já se bavím o ceně v Českém obchodě, který má nějaké jméno a kde platí Česká oficiální záruka a hlavně je skladem.

Tak sem necpi trapně ceny které tam jsou z nějakého noname slovenského krámu, kde není zboží pro Český trh a dostupnost? Prý info v obchodě :-))) Navíc případná reklamace a dovoz na slovensko akorát pak nervy


nepiš sem trapně zcestě příspěvky o ničem, nejsem sám komu to vadí, až si budeš ty shánět tv tak si jí kup třeba na burze. Já si koupil dle mého nejlepšího vědomí a svědomí :-)
+ navíc ty zmiňované dárky co k tomu byli mají také nějakou hodnotu :-)
peto.vac (525)|29.9.2013 10:26
Hah,oficialna ceska zaruka sa uplatnuje nad 40" priamo v Samsung servise,kde k tebe domov pride servisak,takze obxod kde TV kupis moze o sekundu na to skraxovat,kedze sa zaruka na obxod neviaze... :D A v kamennom obxode kupuje len amater...
V pohode,tak namiesto tyzdnoveho pockania na dodanie si kup telku hned o 10 litrvo drahsiu,to je logika... :D Trapne z cesty davas akurat tak ty,nepisal si nahodou,ze si dostal body v eshope ty saso...
Jindrous01 (33)|29.9.2013 10:39
Není pravda, ověřeno u české Samsung linky - měl jsem před tím tv kde nebyla oficiální záruka, konkrétně model 55F7000 a tam zjistili, že tv není určená pro český trh a tím to pak skončilo, nic neřeší, pouze pokud to není dovoz.

Pokud umíš počítat, tak jsem psal že jsem koupil za 74990,-Kč - tedy nevidím tam rozdíl 10 tisíc, jak píšeš :-)
peto.vac (525)|29.9.2013 10:49
Tak to uz neviem ake zakony tam mate vy a tyx 10 litrov som napisal obrazne...
Jindrous01 (33)|29.9.2013 11:24
[QUOTE=peto.vac;467919]Tak to uz neviem ake zakony tam mate vy a tyx 10 litrov som napisal obrazne...[/QUOTE]

čili zcestně :-)