Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pokec k: UPC a věrní zákazníci

peto.vac (525)|30.9.2013 21:25
[QUOTE=Karol_74;467921]Napríklad tu na Slovensku máme problém so zvukovou stopou a EPG k AXN[/QUOTE]
Aky problem mas na mysli,lebo mne nanom ide normalne cesky jazyk a EPG funguje tiez normalne...
bastlir (3245)|1.10.2013 08:56
A o tom to je. Většina lidí si koupí službu UPC jako takovou. To znamená, že přijedou nějací maníci, namontují ti parabolu, většinou nějakou šedesátku, natáhnou svod, připojí přednastavené STB a je hotovo. Pak případně mohou přijet jiní maníci, kteří ti rozchodí internet. Něco takového jsem zažil i na západě. Jéééénže .... tam to funguje všem stejně, protože ty sis přeci něco zaplatil, a tedy za své peníze máš nárok mít stoprocentní službu. A u nás či na Slovensku?! Jak je možné, že to každému funguje jinak? Pokud tedy někdo nevyškubne kabel z Fka.:) Jak je možné, že dlouhodobě nefunguje to či ono? Protože jsme pořád ten neseriózní východ. Tato firma by si na západě s takovými službami a za takovou cenu v poměru k platům ani neškrtla.
Ivo Mašek (10205)|1.10.2013 11:29
Pokec přesunut z původního tématu: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/35869-UPC-a-verni-zakaznici

bastlir: mluvíme o kabelovce. tam je ten do nebe volající průser
StD (8612)|1.10.2013 15:54
...netřeba hovořit. Právě jsem skončil hovor s nějakou dámou z UPC, jehož cílem bylo dohodnutí termínu odebrání nového modemu ze stornováné nové smlouvy a zrušení účtované-ale neobjednané TV-Mini... Trvalo to přes 10 minut a nervy mám z ní na pochodu. Mimo jiné - perlička = když zpoplatnili pronájem modemu z 0 na 49,- Kč, tak nabízeli jeho odkoupení (před cca 1,5 rokem) - teď když ho chci odkoupit, tak ne-ne, jedině hyper-duper nový se zbytečnými funkcemi navíc (2x Telefon + TV) za nekřesťanskou cenu 1310 Kč. A to se ceny jednoduchých kabelových modemů pohybují někde nad polovičkou této částky. 9-)

V každém případě jsem jim to tu doporučil jako "povinnou četbu", a ne jejich přiblblé dotazníky.