Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sharp 750E, 751V, 752V

peetan (90)|4.12.2014 01:03
Ještě jsem si chvíli hrál - první problém - USB WIFI adapter. Mám 2 ks, pokud je zasunu dám nastavení sítě, TV tvrdošijně tvrdí, že je připojena kabelem, v manuálu se píše, že wolbu wifi zpřístupní po nalezení adapteru, což se nestalo ani u jednoho. Má někdo nějakou radu ? Díky
RoPo (6061)|4.12.2014 09:24
USB Wifi adaptér máš takový, který je kompatibilní s TV a je dle specifikace od výrobce? Jiný stěží pojede.
peetan (90)|4.12.2014 12:36
Ano mám, ale už jsem asi našel kde je problém, nejsem u TV, ale něco jsem "studoval" na dálku, a zřejmě jsem nepochopil, že tlačítko DÁLE ->> není tlačítko vpravo od tlačítka OK, ale nelogicky nahoře v rámečku tlačítek na multimédia. To mne opravdu nenapadlo vyzkoušet :-) Přitom na pohyb v menu kurzorová tlačítka fungují normálně. Holt každý začátek je těžký :-) Takže myslím, že to tím bude vyřešeno, dále se budu trápit s USB bezdr. klávesnici (bude-li vůbec k nějakým funkcím vhodná či použitelná), jsem zvědavý zda se podaří připojit. V každém případě děkuji za reakci
xtreo (49)|4.12.2014 14:11
Např. já jsem ji teda nevrátil, pořád vládne spokojenost (50" 752). :-) Ze smart funkcí a usb klávesnice + myši asi nadšený nebudeš, ale s tím u této TV snad každý počítal. Nějakou klávesnici + myš jsem pokusně taky zkoušel a buď nefungovala vůbec, nebo to bylo k ničemu, už se nepamatuju.
xtreo (49)|13.12.2014 17:24
Tak jsem zkusil ručně aktualizovat FW a TV mi nabídla verzi v0.2.7.1, na webu to ještě není, tak těžko říct co je v tom za úpravy...
KamilZ (10277)|17.12.2014 18:31
Tak nakonec je tam jen jedna změna, strašně "důležitá" :-)

Software Version 0.2.7.1 - 16.12.2014
- Non operation off time has been reduced from 4h/1min. to 3h/55min
xtreo (49)|18.12.2014 06:56
To si dělají snad srandu? :-) Ale možná to máme chápat tak, jako že jinak už je TV po stránce FW zcela vychytaná. :-) Zrovna u této funkce by se mi líbílo kdyby šel čas nastavit individuálně, mně by třeba vyhovovaly dvě hodiny místo 3h55m.
KamilZ (10277)|18.12.2014 07:34
Mě by vyhovovalo to vypnout úplně. Někde jsem četl, že by mělo stačit vypnout ECO režim, ale nějak mě to nezabírá.
KamilZ (10277)|9.9.2016 17:05
Dnes jsem náhodou zjistil, že na PC v Google Chrome v Youtube je u videa možnost ho poslat přímo do TV, což u mého už staršího Sharpa, který navíc není zrovna na tyto věci moc použitelný, docela překvapilo. Tipoval bych, že je to od minulé verze Chrome, do kterého přímo přidali streaming přes Chromecast (který nemám).
Funguje to tak, že se z PC pošle info o videu do TV a tam se video otevře v aplikaci. Neposílá se obraz z PC do TV, tzn. nejde tam zrcadlit obrazovka nebo záložka jako s Chromecast.