Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer Ultra 2 proč konec?

Malevil (46)|9.12.2013 15:27
Ahoj neví někdo proč končí prodej Xtreamer Ultra 2 přitom jeho starší bratříček je stále v prodeji.Chtěl jsem si ho koupit a zaskočilo mě to.
Díky za jakoukoli odpověď
LordofthePing (55)|12.12.2013 10:30
Dobrý den,

toto mě také zajímá. Také jsem se ho chystal koupit a najednou koukám, že končí. Toto mě pěkně sere...

Měl by někdo informace jestli se třeba nechystá nová verze?

A má cenu si ho kupovat, když už končí?
RoPo (6061)|12.12.2013 10:37
Popravdě to nevím. Jediná věc proč konec je to, že XTU2 používal staré Atom procesory. Nebo také momentálně nejsou skladem, protože se změnil po intervenci ČNB skokově kurz CZK vs Euro a nikdo nové dovozy na sklad nerealizoval.
LordofthePing (55)|12.12.2013 21:42
Hm zajímavé. Asi bych si spíš vsadil na ty Atom procesory, protože AMD avizovalo, že končí s výrobou procesorů do desktopů a nadále se zaměří jen na mobilní segment.
RoPo (6061)|12.12.2013 21:48
Proč AMD? Atomy jsou od Intela.
LordofthePing (55)|12.12.2013 21:51
No jo vlastně. Pardon za faux pas :-)

Já mám Xtreamer - nevim proč - spojenej s AMD.
veducki (78)|14.12.2013 22:31
Tak to by som rád aj ja vedel,preco skoncil predaj tohoto prístroja,chcel som povodne kupit Xtreamer Ultra 2 Deluxe aj ja,nakolko mám xtreamer ultra 1,a uz som si celkom nan zvykol,hlavne sa mi jedna o XBMC prostredie,ktore je super..Xtreamer Ultra 2 vie uz prehravat aj 3D,tak som chcel k druhej TV,ale neviem to uz nikde kupit,neviete kde by sa to este dalo zohnat ?

P.S : A este som poskuloval po Dune HD Base 3D ,ten asi nevie BD ISO z HDD,alebo s NAS-u.,niekde som sa docital o zappati playeri : http://zappiti.com/zappiti_player.html , vyzera ako Dune HD Base 3D,ale ked som pozeral blizsie info,tak FW vie prehrat aj BD iso. tuŚím,alebo sa mýlim ??
vivid.sk (11472)|14.12.2013 22:55
Nie je za cim smutit, radsej si mozes posladat HTPC, ktore bude vykonnejsie a ohybnejsie, ako akurat riesia chalani vo vedlajsom vlakne. Tema je aktualne "rozbehnuta", staci si "odkukat" spravne komponenty, objednat a vybavene.