Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem WD tv live

tomassedlacek75 (74)|29.12.2013 14:59
Dobry den mam problem s prehravacem WD TV LIVE nechce mi nacitat externi disky pres usb...mam ho asi tri roky vse pracovalo v pohode...asi pred mesicem jsem aktualizoval vse probehlo vporadku dnes kdyz jsem zapl a pripojl ex.disk tak to porad nacita ...dioda porad blika...jinak vse maka tak jak mam..restartoval jsem a daval tovarni nastaveni ale nic ..kdyby jste mel nekdo nejakou zkusenost stimto problemem prosiiiiim poradte co mam delat.... dikes
ai (2993)|29.12.2013 17:12
jeste skus hw reset, ja tam mam malou dirku, kde jehlou nebo cim se to da resetovat, mam jiny model WDTV Live plus, tedy nevim 100% jestli to tam mas i ty, ale parkrat to pomohlo (hlavne v zacatcich s temi nevyladenymi fw)
tomassedlacek75 (74)|29.12.2013 19:12
no tak nic takoveho tam nemam .. nemuzu ani preinstalovat firmware protoze usb nereaguji a ze site me to pise aktualni... asi budu muset pockat az bude novej :-(
anton12345 (34)|29.12.2013 19:27
Na nový firmware budeš zrejme čakať zbytočne... Inak ak máš WDTV Live HD, tak na boku (pri USB1) je spínač (dierka) pre HW reset, ako už písal kolega.
tomassedlacek75 (74)|29.12.2013 22:04
[QUOTE=anton12345;477456]Na nový firmware budeš zrejme čakať zbytočne... Inak ak máš WDTV Live HD, tak na boku (pri USB1) je spínač (dierka) pre HW reset, ako už písal kolega.[/QUOTE]

mam tento [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] zadna dira
tomassedlacek75 (74)|30.12.2013 16:10
tak jsem zjistil ze chyba neni asi v wd live ale v externim disku ...mel jsem je pres svatky napojeny primo v tv a ne pres centrum asi to udelalo nejakej kiks ze ho ted nemuze najit mensi jsem formatoval nahral obsah a funguje ..ten vetsi bude broblem ma 2000gb a je plnej ..nevite cim to vicistit abych neprisel o data..neco brani ve spusteni ...v pc a tv normalne funguje jen to centrum to nechce zkousnout...
ai (2993)|31.12.2013 04:09
ten prehravac si tam uklada na ten disk nejake soubory nebo slozku, mozna , ze uz to nesedi, protoze ta TV neco zmenila, a prehravac nenapadne to znova vytvorit, ja bych to tedy vymazal, aby ten prehravac myslel, ze to je novy HDD, a vytvori si to znova, ......, ma to v nazvu wdtv nebo tak nejak ...
patriot (227)|8.1.2014 12:43
Může za to možná opravdu nový firmware. Mám také tento přehrávač a aktualizoval se mi firmware z 1.x.x.x na 2.x.x.x a od té doby se mi přestal vypínat HDD po vypnutí centra. Mám Seagate Expansion 4TB USB3.0. Tak jsem stáhnul utilitu od Seagate a nastavil vypínání po 30 minutách nečinnosti. Teď se mi disk tedy vypíná, ale modrá led svítí pořád - to je asi dáno tím, že USB port z centra je aktivní.
golfLC (1941)|8.1.2014 20:36
Patriot...
Nie je to tým, ale zdieľaním HDD v sieti, kde HDD musí byť aktívny. Pri HDD od WD je ešte funkcia spánku disku, kedy dióda len pomali bliká a v prípade šiahnutia naň zo siete sa plne aktivuje.

tomassedlacek75
Na HDD máš skrytý adresár .wd_tv, do ktorého si prehrávač ukladá strom disku. Vymaž ho a prehrávač si vytvorí nový s aktuálnym stavom... a všetko pôjde ako má...
Kalli_DC (1)|17.1.2014 03:28
Zdravím všechny, mám podobný problém - po posledním upgradu se mi pri sledovani HD stavá toto...

Cca po 10minutách se vypne externí disk, sčerná obrazovka a WDTV Live se sekne - takže mi nezbývá nic jiného než vytáhnout přístroj z napájení... Zkoušel jsem disk přeformátovat jestli není chyba na něm ale nepomohlo to. Také jsem zkoušel různé kvality HDfilmu ale také nic. Jo a restart do tovární nastavení také nepomohl...

Máte nějaké nápady???