Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 9530TW - domácí kino

our-destiny (6)|5.1.2014 22:56
Ahoj, máte někdo zkušenosti s touto sestavou? Muže nastat problém ve funkčnosti s mou tv samsung UE55F8000? Případně jiný návrh? Díval jsem se na sestavu od samsungu HT-E6750W, abych předešel problémům, ale tato od LG se mi zdá lepší a navíc tak dostanu přístup k 3D videům, které na netu má LG zadarmo, stejně jako samsung.
Jarda.Bar (1238)|6.1.2014 11:15
Mám starší model takového kina od LG (HX966TZ), a už bych od nich podobný výrobek nekoupil, hlavně kvůli nespolehlivému software. Dělá si to co chce, často jsou nutné restarty. Zvukově je kupodivu velmi slušné, až překvapivě, ale software je nespolehlivý. Měl jsem ho vrátit, bohužel jsem tak neučinil a nyní už není v záruce.
Velmi často zlobí CEC komunikace s TV (a to mám LG).
Často se mi stává, že přestane fungovat uživatelské nastavení síly jednotlivých repro - je nutný restart.
Také kino při procházení počítačové sítě často zamrzne.
S 3D je také problém. Kino ač označené jako 3D nedokáže propouštět titulky do TV v 3D podobě, takže pokud pouštím z kina 3D obsah, titulky se na TV nedají sledovat.
our-destiny (6)|6.1.2014 13:17
Tak to jste mě potěšil pane Jardo....zboží má přijít za 3 dny. Přemýšlím zda přebrat. V software ale jistě došlo k upgradum, updatoval jste? A i tak se nic nezlepšílo?
Jarda.Bar (1238)|6.1.2014 14:53
Jak vyšel nový firmware, nechal jsem ho instalovat, ovšem nic z výše uvedeného neopravil. Ale třeba ti nový model bude fungovat. Uvidíš sám, když tak můžeš zboží vrátit. Využívej ho denně ať zjistíš jestli je ok.