Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Reproduktory s dálkovým ovládáním pro TV s basy

vecerapl (30)|7.1.2014 23:15
Koupil jsem si televizi Panasonic Viera z roku 2013 a repráky má vzadu. Zvuk není příliš hezký, protože televizi mám zavěšenou na zdi cca 30cm od ní.
Rád bych si zakoupil nějaké reproduktury, které bych připojil k TV a měly dobrý zvuk včetně basů. Hledám 2.0 nebo 2.1 sestavu. Hledám spíše reproduktory s dálkovým ovládáním a s cenou maximálně do 1500-2500kč.
KamilZ (10277)|8.1.2014 06:09
Kdo hledá, tak najde, hledal jsi? Co jsi našel? Obávám se, že ale moc na výběr nemáš, jestli chceš čistě jen repro, protože musí mít optický vstup, jinak budeš kupovat převodník z optiky. Navíc v uvedené cenové kategorii..... Chtělo by to se vrátit do reality :D.

PS: Znám jediný výrobek: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] (tento je cenově mimo [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a tento také [odkaz, pro zobrazení se přihlaste])
PS1: Doporučuji přečíst tohle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/33686-nez-se-zeptate-hdmi-3d-zvuk-lan-dlna-hbbtv-dalkove-ovladace#post434489
bastlir (3245)|8.1.2014 18:40
To je pravda, ale i zvuk z externích repráků, které jsou zapojené do sluchátkového výstupu z TV, je lepší, jak z těch interních. Mně to připadá jak zvuk z plechového sudu.