Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

eGreat R6S Pro a 3D titulky

Marty86 (37)|11.2.2014 21:18
Zdravím,

už několik týdnů řeším 3D titulky a pořád se nemohu nikde dobrat řešení. TV mám Panasonic P50ST60 a přehrávám na eGreatu R6S Pro. Pro převod titulků do 3D používám program 3D subtitler, nastavený dle návodu zde - http://www.hifivision.com/home-theater-pc-htpc-media-pc/42496-guide-create-subtitles-3d-movies.html. Pouze v Output formatu mám nastaveno VobSub idx/sub, protože použiji když Bluray sup, přehrávač tyto titulky nepřehraje. Titulky tedy v pořádku převedu, přehráváč je zobrazí správně, nicméně mi přijde,že efekt není ani zdaleka takový, jako když si pustím 3D BluRay disk na BD přehrávači, tam jsou totiž titulky krásně předsunuté. Jde mi tedy o to zda jde nějakým způsobem převést .srt tak aby se dostavil u těchto titulků ten efekt prostoru jako u BD disku. Takhle po převodu v 3D subtitleru zdaleka tak prostorové nejsou.

Už jsem celkem zoufalý, filmy sleduji převážně v původním znění s titulky a na cz forech jsem podobný dotaz nenašel. Budu moc vděčný za jakokoliv radu, pokud s tím má někdo více zkušeností
karidnal_emilius (93)|12.2.2014 17:44
ten efekt si nastavis priamo v tom programe 3d subtitler

depth front - back
Marty86 (37)|12.2.2014 23:18
Jj to jsem samozřejmě zkoušel, nicméně rozdíl mezi nastavením na 0 nebo +10 jsem téměř nezaznamenal a k té prostorovosti titulků z Bluraye se to ani neblíží. Navíc takto vytvořené titule mají strašně zubaté hrany ať nastavím jakýkoliv font. Co jsem tak vypozoroval - tak pokud koukáte na 3D obraz bez brýlí, tak je samozřejmě takový rozmazaný - čím více rozmazaný tím lepší 3D efekt po nasazení brýlí pozoruji. A u Bluray disků jsou právě takto rozmazané (bez brýlí) i ty titulky. Ovšem titulky vytvořené v 3D subtitleru po přepnutí do 3D vůbec rozmazané nejsou (bez brýlí), což mi přijde divné, nemůže tam tedy být ten kýžený 3D efekt ne?

A ty jsi spokojený s titulky vytvořenými v 3D subtitleru? 3D film na Bluray s titulky jsi měl možnost vidět?
karidnal_emilius (93)|13.2.2014 07:18
ano spokojny, viem to porovnat s bluray

mas tam vytvorene 3 subory ked urobis titulky?
presunies vsetky 3 k filmu?

o akom 3d sa bavime? ou alebo sbs?
Marty86 (37)|13.2.2014 12:02
Jj mám tam normálně ty 3 soubory, všechny nechám ve složce s filmem. Na mysli mám half-SBS, v těch mám všechny mkv až na jeden. Tebou vytvořené titulky v 3D subtitleru bys tedy vyhodnotil jako dostatečně prostorové, podobné těm na Bluray disku?
karidnal_emilius (93)|13.2.2014 12:32
ano.....
Marty86 (37)|13.2.2014 13:06
Pak to nechápu, ale špatně nic nedělám, mám to nastavené jak má být, hloubku jsem zkoušel různou a pořád tak jak píšu.. Jen se zeptám jaký ty používáš font a velikost?