Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nový modul CI

KamilZ (10277)|13.3.2014 19:29
Tenhle nevypadá vůbec špatně a hlavně není CI+, takže by nemusel ani otravovat a kódovaně nahrávat...

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
bastlir (3245)|13.3.2014 19:52
Mně by jen zajímalo, proč je Skylink "důrazně nedoporučuje". :-?
KamilZ (10277)|13.3.2014 20:00
Minimálně mu leží v žaludku CI a ne CI+. Otázka je, jestli nějak nezařízne karty M7.
bastlir (3245)|13.3.2014 20:26
Mě v naši republice nejvíc s..e, že si s námi tyto monopoly mohou dělat, co chtějí.
vivid.sk (11472)|13.3.2014 20:49
Treba byt aspon spokojny s tym, co je (aj ked Skylink svojou politikou smeruje svoju sluzbu do sraciek).
Rozhodne vsak stale lepsie, ako ine obodobne riesenia s dodavanym "BlackBoxom" ako Magio (Telekom), OrangeTV, DigiTV, SWAN a dalsie, kde je dodavany STB bez moznosti vymeny za lepsi.
HotAir4fun (14)|13.3.2014 21:12
Jooo, tak právě o tomto modulu jsem psal 05.03.2014 tady
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/18651-Technisat-HD-S2-500GB?p=483775
a už je prokletý...
A přitom zákazníkova realita je úplně jiná:

Z: Dobrý den, nefunguje mi HDTV s mým Skyl*nk ready modulem ...
Call: No to bude televizorem, u nás je vše v pořádku... Polatek uhrazen... Kontaktujte svého prodejce televizoru !
Z: Dobrý den, mám se na vás obrátit, řekli na Call,že mi řeknete proč mi nejde televizor s certifikovaným modulem ?
O: Neřekneme vám, proč je to nekompatibilní, ale zkuste tento Standard, nemá logo, ale mohl by si s vaším HDTV lépe rozumět :-)
Z: Dobrý den, moc Vám děkuji, HDTV už mi jede ... ale co s tím starým, certifikovaným ?
O: No, zkuste ho někomu se slevou nabídnout na Internetu...

Pak se divme, že jsou těch CI+ modulů plné e-bazary ?!
HotAir4fun (14)|13.3.2014 21:32
[QUOTE=KamilZ;484462]Minimálně mu leží v žaludku CI a ne CI+. Otázka je, jestli nějak nezařízne karty M7.[/QUOTE]

Co o tomto modulu vím já je, že mu karty IRDETO M7 a ICE M7 prostě nevadí. On totiž nějaké + pro zákazníka vůbec neřeší !
Ale pozor... jakýkoli IRDETO modul vám karta Skyl*nk "spáruje pro sebe" hned po prvním vložení.
Takže kdo má i ORF kartu už ji v něm potom nerozchodí... ale ani na Call nevolejte, co s tím jde dělat...
bastlir (3245)|14.3.2014 01:22
Aspoň že ty moduly jdou občas aktualizovat. Připomínám staré problémy se SMITem, které po aktualizaci prostřednictřvím STV1 zmizely.
KamilZ (10277)|14.3.2014 05:52
[QUOTE=HotAir4fun;484469]Ale pozor... jakýkoli IRDETO modul vám karta Skyl*nk "spáruje pro sebe" hned po prvním vložení[/QUOTE]
Hm, to se mi nezdá, takové chování jsem neviděl. Kdyby se to takto chovalo, tak je to pomalu na žalobu na náhradu škody (pokud by ten modul karta M7 "upravila" tak, že by pak již jiná nefungovala). Ale možnost si s tím pohrát nemám. Kdyby Ti modul dodal Skylink přímo s kartou, tak OK, ale pokud si koupíš modul úplně nezávisle, tak by i po "spárování" od Skylinku z toho měla být cesta ven, tohle by si snad ani Skylink nedovolil.
Dagy2 (3153)|14.3.2014 07:44
videl niekto niekde napr. vo VOP Skylinku, že "garantuje" správnu funkciu čohokoľvek čo je označené SkylinkReady ? Ani nie...
takže majiteľ každého zariadenia je zodpovedný sám za seba.
bysto (11)|13.10.2014 10:58
kupoval ste ho niekto?
pozeral som na webe práve tu u nás na SVK a všade len CI+ pre Skylink.

vďaka, Bysťo
Kibic (0)|16.10.2014 18:59
[QUOTE=HotAir4fun;484469]Ale pozor... jakýkoli IRDETO modul vám karta Skyl*nk "spáruje pro sebe" hned po prvním vložení.
Takže kdo má i ORF kartu už ji v něm potom nerozchodí... ale ani na Call nevolejte, co s tím jde dělat...[/QUOTE]

Prosím tě nešiř tu paniku, vždyť to není pravda, Irdeto moduly používám běžně, jak se SkyLinkem, tak i s ORF, různě karty vytahuji a měním jak potřebuji a nic s ničím spárováno není.