Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zpomaleny prenos - pomoc

lukkkas (7)|30.5.2005 22:36
Ahoj vsichni.Potreboval bych pomoct.Jedna se mne o to abych mel co nejrychlejsi prenos EUROSPORTU. Zatim co mam je pres kabelovou sit karneval.Zde je to naprosto realny.Jenze bohuzel se budu stehovat a nevim jak to mam vyresit.Mam vyzkouseno, upc kabelovka je 5s pozadu to by mohlo byt tim ze je dabovany,ale aji upc direct.Zde ale nevim jestli je dabovany nebo jen v anglictine. Dalsi co mam vyzkouseny je sky digital, ten ma 3s zpozdeni.Nevite jak docilit zrychleni ?? Vzdyt i karneval programy chyta pres satelit a pak je dava dal.!! Muze se to lisit i satelitama z kterych eurosport chytnu?? Dekuji moc za pomoc.Lukas
Pitomec (10211)|31.5.2005 14:22
Tvoje starosti bych teda chtěl mít... :-I Kup si analogový satelit, nasměruj na Astru a pojede to v reálu.
pavelpt (2713)|31.5.2005 16:48
Hm...

Někdy je to fakt problém, ruch jde někam do studia, kde číhá reporter a vykládá nějaké blekoty, tyto se mixují s originálním ruchem a znovu na satelit, projeví se solidní zpoždění, reporter řve gól a ono už se rozehrává ze středového kruhu. :-D
clee (6592)|31.5.2005 16:58
mnoo, hehe zajimavy, ale zajimalo by me proc ti vadi tech 5sekund spozdeni? me by teda vedomi, ze si rozbiju hlavu o strop az budu jasat o pet vterin pozdejc nez ostatni, moc nevadilo
pavelpt (2713)|31.5.2005 17:25
:-D

Mě je to fuk já se na to neptal, ale v této souvislosti proč se tedy pořád řeší synchronizace obrazu a zvuku ? Mě celkem vadí, že třeba pinknutí do balónu je slyšet, až když se sběrač ohýbá pro míček.Většinou přepnu na anglické nebo německé pinknutí a je pokoj. :-)
clee (6592)|31.5.2005 17:29
ja se ptal lukkkase, ale to je jedno, zvuk se prece spozduje "synchronne" se obrazem ne?
lukkkas (7)|31.5.2005 22:19
To mysli s tim analogovym satelitem vazne ?? Jakej v tom rozdil jestli to jde analogove nebo digitalne.? Jinak to zjistuji pro znamyho a nevim proc to potrebuje. Diky moc za odpoved. Lukkkas
clee (6592)|31.5.2005 22:38
jo analog je v pohode, no rozdil je v tom ze analog trpi sumem a ostatnima ruchama (rybicky), jinak jestli je to jen na koukani a ne nahravani tak to staci...
Pitomec (10211)|1.6.2005 07:29
[quote=clee]jo analog je v pohode, no rozdil je v tom ze analog trpi sumem a ostatnima ruchama (rybicky), jinak jestli je to jen na koukani a ne nahravani tak to staci...[/quote]
Tak zrovna na SATu netrpí analog ničím (na dropouty stačí odpovídající parabola a přesný nastavení - u digitálu by při dropoutech byla jenom tma), zatímco MPEG-2 trpí kostičkama, takže je dobrý si toho analogu užít a mít hezký vzpomínky na kvalitní signál, protože časem bude MPEGem zprzněno naprosto vše :-I
blueant (820)|1.6.2005 07:36
Aj signal analog satelitu musi prejst trasu na druzicu a spat.

Co som mal odsledovane voci radiu tak to robilo cca 3 sekundy.
Zhruba tolko su aj pingy na satelitnom internete.
clee (6592)|1.6.2005 12:17
[quote=Pitomec][quote=clee]jo analog je v pohode, no rozdil je v tom ze analog trpi sumem a ostatnima ruchama (rybicky), jinak jestli je to jen na koukani a ne nahravani tak to staci...[/quote]
Tak zrovna na SATu netrpí analog ničím (na dropouty stačí odpovídající parabola a přesný nastavení - u digitálu by při dropoutech byla jenom tma), zatímco MPEG-2 trpí kostičkama, takže je dobrý si toho analogu užít a mít hezký vzpomínky na kvalitní signál, protože časem bude MPEGem zprzněno naprosto vše :-I[/quote]

no mam 80cm parabolu, az na blbej strom cistej vyhled, staci aby trochu zasnezilo a hned mam misto telky akvarko :-E LNB je asi trosku smejd...
mirekv (7169)|1.6.2005 12:43
Strom je už vážná překážka! U pozemního příjmu nevadí, u satu však ano!
clee (6592)|1.6.2005 12:52
na to uz sem prisel taky, jde to jen pres vrsek koruny, ale je to orech, takze docela huste zarusta, proto se mi moc nechce investovat v tomhle stavu do dvb-s, protoze obcas bych moh bejt pekne bez signalu :-I
blueant (820)|1.6.2005 12:57
2 Clee
tak zainvestuj do HUSQVARNY :)

napr.
http://www.husqvarna.cz/node1520.asp?id=11001&intLanguageId=39
ale stacila by aj lacnejsia varianta :-E
clee (6592)|1.6.2005 13:03
:-E jo ja mam black&deckera, ale soused by mi za to asi podpalil muj holobyt :-I :-)