Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Blue Ray (DVD) přehrávač na přehrávání z DVD

mojmirus (32)|13.4.2014 10:31
Zdravím
Může mi někdo doporučit přehrávač, který bude určen především na přehrávání DVD disků - Blue Ray žádný zatím nemám.
Nepotřebuji žádné jiné funkce - na to mám xtreamer sw3.
Chtěl bych kvalitní upscaling a ergonomické dálkové ovládání - bez nějakých šíleností jako tlačítka v kruhu apod.
Cena max kolem 3000,-

Dáte mi nějaký tip ? (uvažoval jsem o samsungu bd-f6500, ale nejsem si s ím jistý vůbec)
Díky Moy
geronimoh (2327)|13.4.2014 12:39
Já si na to stejné koupil Panasonic DMP-BD79 ( nový na aukru 1050 Kč ), ale ještě ho nemám doma, takže nemůžu hodnotit. Výborný upscaling mají tradičně přehrávače Pioneer (mám doma BD přehrávač a DVD rekordér). Ergonomii dálkového ovládání musíš posoudit sám.
tdlmarek (1566)|13.4.2014 13:10
Na tuhle otázku vždycky doporučuji navštívit web výrobce své TV, a z katalogu si vybrat přehrávač dle požadované výbavy a cenové kategorie. Většinou je to výběr tak z 5 modelů, které jsou pěkně odstupňované. Nedávno jsem tu psal takový rozbor pro Panasonic (nedaří se mi to teď najít), ale myslím, že to bude platit podobně pro všechna velká jména.
mojmirus (32)|13.4.2014 15:58
Já prošel mraky tuzemských i zahraničních testů. Většinou se přístroj hodnotí celkově - přístupy na web, podpora formátů apod. Tohle mě nezajímá.
Ted jsou mymi favority Sony BDP-S4100 nebo Pioneer BDP-160. Ktere nemaji moc funkci, ale udajne jsou dobre v tech zakladnich parametrech.
Bohuzel k znacce SONY mam vrozenou neduveru a Pioneer osobne neznam, tak se nemuzu rozhodnout