Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nuvola NP-1

Brtnik (40)|11.5.2014 19:29
Ahoj, zajimal by me vas nazor na technicke specifikace tehle androidi krabicky.

https://www.nuvola4k.com/

Uz delsi dobnu pokukuju po necem takovem, co by fungovalo jako bezproblemove mmc s XBMC a zaroven jako android PC (nejake ty hry).
Z toho co zatim bylo k dostani je asi nejlepsi Minix, ale tam mi chybi gigabit ethernet a pry problemy s HDMI passthrough audia a pouze 720p firmware...no je toho dost :)

Tahle krabicka se mi zda hardwarove o dost vyse. Co Nvidia Tegra 4? Je to dobra volba?

Diky za odpovedi, Brtnik.
IeMeL (95)|12.5.2014 12:22
Aj mňa by celkom zaujímali praktické skúsenosti s týmto MMC. Obávam sa však, že kombinácia MMC + Android + XBMC ešte nie je dostatočne odladená. Presviedčajú ma o tom mnohé články, ktoré som čítal. Prekvapilo ma aj toto video:


Xtreamer Sidewinder 4 prehrá film len v 720p. Nechápem, ako môže mať nejaký produkt uvedený do predaja takýto nedostatok. Xtreamer má pošramotenú minulosť a týmto si ju rozhodne nevylepšil.
vivid.sk (11472)|12.5.2014 14:17
Jedna vec je to, co staci deckam na sledovanie z tabletov. Druha vec je spickove MMC s nativnou podporou 24p (ktory android ju ma, je dnes uz taky?), passthru bezstratovych multikanalovych HD audio formatov, pripadne nejaka moznost kvalitnejsieho upscalingu SD zdrojov (to posledne by snad mohol zvladnut za pomoci GPU). Ak bude zvladat vsetky 3, potom sa mozme zacat bavit o androide.
rado101k (298)|12.5.2014 22:45
Pockal by som na novy model jul-august..uz s chipom K1....plna podpora H265..aj ked zatial nie je co pozerat v 4K... :-)