Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MMC pro otce k staré LG plasmě 50" a ke kinu 5.0 Technics SL-EH790

cujou2 (106)|24.6.2014 14:30
Zdravim otec má narozeniny a chci mu koupit MMC, protože teď má DVD s HDD a když si stáhne film a dá na flashku a zapojí to do DVD tak musí snad čekat přes hodinu než mu film 700mb nahraje na HDD a až potom jde spustit. Hrůza. Chtěl jsem mu koupit Dune co mam ja, ale on nemá zezadu analogy což je asi potřeba? Nejlépe asi zahodit.to dvd a dat MMC tak aby šel zapojit do toho ten Technics a potom MMc do TV?? Myslím to dobře? Teď má k tv settopbox,dvd a do dvd zapojeny technics. Takže zvuk jede jen když da AV přes DVD, ale to ma zas analog vysilani. Takže jak to udělat?
Děkuji, možná to zní trochu zmateně.
puschpull (921)|24.6.2014 14:56
Dune má zezadu Jack 3,5 mm a v menu se tam dá zvolit analogový výstup. Ale co jsem zjistil když jsem ho měl pár dní doma, tak neumí downmix do analogového sterea z DTS zvuku.
cujou2 (106)|24.6.2014 15:25
Noo takže bych mu to normálně zapojil přes předek toho technicse dozadu dune? Není Dune přece jen pro něj zbytečný? Nestahuje ani mkv, a TV ani neumi FullHD ale plánuje koupi ( Ale to budou spíše roky)
puschpull (921)|24.6.2014 17:16
Můj tatík (76) si koupil Med8er 600 stejný jako mám já, filmy mu dodávám já, TV v patře je spojena ethernetem s jeho PC v pracovně v přízemí, zapojeno do receiveru Yamaha a repro Xavian k TV Samsung. Je spojen, všechno mu funguje tak jak chtěl. Ale můj taťka při výběru moc neřeší peníze a většinou chce hned to co bude umět věci které potřebuje ...
eGreat (nebo jak se to jmenuje) neznám, nemohu posuzovat.