Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Poraďte prosím základní MMC

Premo2 (69)|18.7.2014 16:28
Zdravím,
chtěl bych poradit nějaké jednoduché MMC pro rodiče. Sám mám Popcorna A-400 a používám k němu mj. i ext.2.5" disk a idea je ta, že bych chtěl obsah tohoto disku přehrávat na onom MMC. Jedná se v podstatě pouze o soubory MKV (hlavně 1080p ale i 720p) a sem tam i nějaký ten avi (DivX, Xvid). Jak jsem již zmínil, chtěl bych na něm tento obsah přehrávat jen z ext.disku přes USB, interní neplánuju, nějaké 3D mě nazajímá. Chci jen plynulé přehrávání tohoto obsahu. Teď k tomuto účelu používáme nějaký BD přehrávač Samsung, který tak 80proc. zvládne, ale neporadí si např. s některými zvuk.kodeky v tom MKV, popř.přehrávaný obsah není plynulý.
Díky.
Premo2 (69)|29.7.2014 13:45
Nikdo nic ? Řekněme, že sháním na dané účely nejlepší přehrávač do 3.000Kč. :-)
puschpull (921)|29.7.2014 14:19
ale já to třeba četl, a navíc jsou asi prázdniny, hodně lidí zde není.
Osobně mám třeba odlišné preference od většiny a po tom co mi odkráčel do věčných lovišť Xtreamer Pro už nikdy nechci MMC s interním(i) HDD. Pouze krabičku která spolehlivě přehrává po Gbit LAN soubory na sdílených složkách v PC umístěným v jiné části domu. Naprosto prioritní je u mě downmix DTS stopy do analogového stereo výstupu. V tomto mi vyhovuje to co nyní mám Mede8er 600 (ale ten stojí nějakých cca 4.800,-). Dune mě zklamal, eGreat jsem nechtěl, Xtreamer už také ne.
Je těžké takto naslepo někomu radit.
Zpravidla nejlépe a jednoznačně radí ten co toho nejméně ví. Kdo má víc zkušeností tak ví, že věci jsou většinou komplikovanější a radit bývá ošemetné ... :-)
Dalko (124)|29.7.2014 14:42
Já už několik let (možná 4) používám první verzi Xtreameru a jsem spokojený.
Pro tvé účely by zřejmě postačil i nějaký HDMI Android dongle z Čínského e-shopu, kde se do 3k vlezeš s přehledem (malé, tiché, výkonné).
vivid.sk (11472)|29.7.2014 22:06
[QUOTE=Premo2;493578] Řekněme, že sháním na dané účely nejlepší přehrávač do 3.000Kč. [/QUOTE]
Myslim, ze tem je tu hodne. Podla vsebecnych zaverov v tomto vlakne (ak sa odvtedy nic nezmenilo), jeden z mala playerov, ktory vie prepinat korektne FPS pre vsetky zdroje signalu je Mede8er.
Vsetko ostatne nema firmware v takom stave, ze korektne prepne PAL/NTSC/24p v akomkolvek poradi. Pokial ti to neprekaza zober akykolvek, ak nie, vela MMC na vyber nemas.