Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Elac 67.2

Teruyo (58)|15.8.2014 16:29
Zdravim už som sa tu informoval o repro , bol som rozhodnuty pre Dynavoice M 65 ex + Yamaha 475 (cca 630€), ale naskytla sa mi prilezitost kupit Elac 67.2 + Denon x1000 za cenu cca 740€, co uz presahuje moj cenovy strop, ale ak je to tak vyhodna kupa, isiel by som do toho.

Poznate niekto tieto reproduktory? Hodia sa k tomu Denonu? Velkost miestnosti je cca 6,5 x 4 m.
Neni su male na tuto miestnost? Niekde som cital, ze maju slabsie basy.

Zanre hudby, ktoru pocuvam pop, country, obcas rock a hip hop.


Ďakujem pekne :)
vivid.sk (11472)|15.8.2014 16:47
Vyberaj vlastnými ušami ... nič viac, čo ti k výberu konkretneho repro pomôže sa tu nedozvieš.

Okrem specifikacie, ktora tieto bedne radi medzi komercne modne stlpky (t.j. co sa dnes bezne tlaci, uzky repracik s 14cm! basacikom (wtf?) a zadnym BR, vsak ked uz to nebasuje, nejake basy nam miestnost a umiestnenie pri zadnej stene "vygeneruje".) sa prakticky nic ine nedozvies.
Teruyo (58)|15.8.2014 17:23
Tie Elac vobec neviem kde by sa dali vypocut, maju ich teraz za zvyhodnenu cenu na hifibazare, pisal som im tam ,ale ze ich maju len na objednavku.
Inak na nete sa predavaju v eshopoch za 20000kč , pricom tam ich ma za 12800kč. Preto ma zaujali.
puschpull (921)|15.8.2014 17:37
Elac byla dobrá značka. Jejich repra byla v audio sféře uznávána. Jak jsou na tom v současnosti bohužel nevím.