Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém se zvukem AC3 na Prima HD

dipol100 (104)|27.9.2014 17:14
Už od doby, kdy jsem si pořídil Solo2 (cca 1 měsíc) mám problém se zvukem AC3 na Prima HD (MPEG zvuk je OK). Je pravdou, že minulý týden odpoledne jsem zkusil nahrát nějaký pořad a bylo to bez problémů, což se mi za měsíc, po který přijímač vlastním, ještě nestalo. Vždycky to bylo s chybami ve zvuku AC3. Dnes jsem opět nahrával z Prima HD a opět tam byly od 10. minuty chyby (cca 390 chyb za pořad). V repro se chyba projeví krátkým zabzučením. Krásně je to vidět přes TS Doctor, kde je navíc vidět, že ty sekvence chyb se pravidelně opakují ve stejných tvarech a rozestupech, třeba během 1 sec. 3 chyby pak 1 sec. pauza pak jedna chyba, pak 5 sec pauza, pak 7 chyb, pak 12 sec pauza a tak dokola. Je zajímavé, že mi to na jiných programech nedělá. Mohl bys prosím někdo, kdo má TS Doctor, zkusit nahrát kus nějakého pořadu z Prima HD a mrknout, jestli má v AC3 také chyby? Jde mi o to, jestli je to mým přijímačem, nebo rušením v okolí, nebo opět problémem na straně Skylink.

Díky moc
geronimoh (2327)|27.9.2014 17:21
To nebude přijímačem. Mě to dělá zvuk na Prima HD taky, ale dívám se na ní jen na seriál vinaři, takže nevím, jestli to dělá stále, ale u seriálu ano.
ozzy2 (43)|27.9.2014 17:29
Taky to pozoruji. Dnes například u Autosalonu.