Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Soundbar a přehrávaní rádia FM

Pheorinos (24)|7.1.2015 12:07
Budi si kupovat soundbar Samsung HW-H450 nebo Samsung HW-H550 a jediné co řeším je ,že nemám radio. Domácí kino jako celek nechci už kvůli repro a vše si přehrávám přes MMC. Mám vyzkoušeno, že bych mohl radio přehrávat přes mobil. Je ještě jiná možnost jak přehrávat rádio ? Nic mne nenapadá v otázce do 2000 jak jinak to řešit a uvítám jakýkoliv jiný nápad. AV receiver je už zbytečný jen na rádio. Něco přes bluetooth by bylo asi ideální.

Možná bych koupil v nouzi koupil Samsung HT-H4200R s tím, že bych repro nepoužíval ! Otázka je zda by to připojené jen k soundbaru fungovalo ???
mylys (17)|7.1.2015 12:11
MMC neumí přehrávat rádio?
KamilZ (10277)|7.1.2015 12:13
Tvé MMC nepodporuje internetové rádia typu vTuner apod.? Další možnost jsou rádia v DVB-T/S.
RoPo (6061)|7.1.2015 13:27
Měl jsem kdysi na zkoušku soundbar od Samsungu, který měl i rádio. Podívej se tedy po jiných modelech zda-li nemají teresciální rádio. Otzkou je zda-li chceš ještě analogové (FM) nebo digitální (u ná se vysílá v normě DAB+)
Pheorinos (24)|7.1.2015 16:38
Mám Xtreamer SideWinder 3 SE. Teď fakt nevím zda to umí (kouknu doma). A jest-li ano, tak asi při zapnuté TV (což mi nevyhovuje) kvůli ladění kanálů.

Snažím se to sladit kvůli ovládaní, jak svou TV UE46H7000 tak soundbar jen od Samsungu a ten v současné době s tunerem soundbar nemá.

S internetovým radiem zkušenost nemám, tak se kouknu co se asi nabízí.

Díky
KamilZ (10277)|7.1.2015 16:44
Proč? Však nic neustále neladíš, jen jednou nastavíš/uložíš do oblíbených apod. a je to.

Jinak se můžeš inspirovat zde:
http://www.vtuner.com/partners.asp
http://www.vtuner.com/products/featured-products.html
Pheorinos (24)|7.1.2015 21:55
Tak na MMC radio funguje jen při zapnuté TV a ten vtuner jsem ještě nezkusil. Mam TV jeden den, tak se učím co a jak.

Když uložím stanice do oblíbených, bude fungovat i ten vtuner při vypnuté TV ???
RoPo (6061)|7.1.2015 22:17
[QUOTE=Pheorinos;504226]
Když uložím stanice do oblíbených, bude fungovat i ten vtuner při vypnuté TV ???[/QUOTE]

Pokud budes mit MMC pripojene k nejakym repro napr. k onomu sounbaru (primo k soundbaru, ne pres TV), tak ano.