Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hledám někoho kdo mě kvalitně nastaví seřídí satelitní motor, lokalita Vsetín

Radovan-kocour (14)|28.4.2015 13:47
Vážení přátelé, dovolím obrátit se zde na Vás s prosbou- Scháním někoho kdo mě kvalitně nastaví, seřídí satelitní motor ve Vsetíně. Parabola 120cm s motorem Sky Sat 3900 je umístěna na střeše výtahové šachty v paneláku, od ní je tažený koaxiální kabel přes osmé, sedmé až do šestého patra přes rozvodné skříně na chodbách do bytu do šestého patra, celková délka koaxiálu je cca 20 metrů. Motor někdy natočí, někdy ne, nikdy mě to pořádně nefungovalo, bylo tu již spoustu firem vždy to poměřili, trochu to poměřili a řekli že je to dobré, a chvíli cca několik dní to trochu fungovalo a pak zase ne. Teď to natočí akorát na astru 23.5 a 19.2, obraz se mě seká třeba sekne se a půl minuty je seklý. Satelitní box mám Amiko Alien2 triple+. Děkuji a přeji hezký den Radovan
mirekv (7169)|3.5.2015 17:27
Když spousta firem neuspěla, tak na dálku se nedá poradit. Viděl bych to na celkovou monáž, 120 parabola už je dost háklivá, paradoxně je podstatně citlivější na nastavení, než osmdesátka. Takže zrevidovat montáž.
losos (2977)|3.5.2015 17:38
Třeba má motor velkou vůli v převodech ?
Zkus také změnit trochu pozici v USALS (zeměp. délku) - plus mínus po desetinách stupně...
MS61 (11)|4.5.2015 08:24
Zkusím na dálku hádat: což takhle porucha příjímače - problémy napájení? Mám jednodušší natáčení (jen 105 cm) a starší receiver Vantage 7100. Po instalaci dlouho bez problému (od Turksatu po 7E - omezený výhled). Po několika letech se zhoršila spolehlivost natáčení, nakonec fungovalo je náhodně. Před měsícem úplný výpadek satelitního příjmu (pozemní fungoval). Oprava - porucha v napájení LNB a motoru. Nyní opět v akci, ale v plánu je upgrade na VU+.

Zkuste prověřit stav přijímače, půjčit si jiný, změnit režim ovládání motoru (místo USALS jednodušší režim motoru s předvolbami).

MS61