Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

částečně nefunkční 2 karta Freesat

ms20 (8)|10.5.2015 11:44
Dobrý den všem,

mám problém se kterým si už nevím rady.
Mám satelitní přijímač Ferguson Ariva 200 HD a kartu od Freesatu - tady mě funguje vše normálně. Teď jsem si pořídil novou LCD TV LG 49ub820v vybavenou mimo jiné satelitním tunerem. Do TV jsem vložil CA modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ a druhou kartu od Freesatu. Po trochu komplikovaném naladění a upravení několika špatně nastavených transpondérů se vše zdálo v pořádku. Problém je že se mě u několika programů stále objevuje zakódovaný kanál, jde především o HD kanály ale nejsou to všechny. Některé jdou jiné ne, nefungují např. Nova HD, Nova Sport HD, Eurosport a Eurosport 2 HD a jiné. Na první kartě v Arivě samozřejmě všechny tyto HD kanály fungují balíček HD mám zaplacen. Zkoušel jsem vše znovu naladit ale stále to nefunguje. Karty jsem i "prohodil" a výsledek byl že mě ty některé HD kanály nešli v Arive a v TV bylo vše ok takže si myslím že problém není v CA modulu (1 karta z Arivy v něm funguje bez problémů) ale asi v druhé kartě.

Napadá mě jestli nemohly přijít "špatné zápisy na kartu" když to jde jen částečně? Nevím jestli je to možné aby přišli špatné, myslel jsem že buď přijdou a vše funguje a nebo nepřijdou a nefunguje nic - ale tolik tomu nerozumím jsem laik


děkuji všem za rady a pomoc
KamilZ (10277)|10.5.2015 12:37
Stát se to může, proveď reautorizaci karty přes web (předpokládám, že to jde jako u Skylinku, freeSat neznám).
Lumca_1 (218)|10.5.2015 12:50
Nejde, je nutno požádat KC.