Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DVD-S75 - problém

soko.ban (185)|23.6.2005 11:48
Mám tenhle přehrávač k uplné spokojenosti 2 roky a tejden... a začal blbnout :((

Mám ho pod videem a ke konci DVD se zastavuje, vždycky se zastaví obraz (bez rozpadu obrazu), chvíli přemejšlí a pak hraje dál, postupně se intervaly zasekávání zkracujou až do úplného výbuchu vzteku diváka, pronešení několika nadávek a konstatování, že se to holt dokouká ráno. Asi je to tím, že se přehřejvá, stojí pod videem. Druhej den ráno už to neblbe a inkriminovaných 20 minut z filmu se v poho dokouká.
Včera sem pokusně zkusil v okamžiku kdy se to začalo zasekávat, posunout film na začátek a chvíli to nechat.. nezasekával se. Po návratu na konec filmu, kde sem to měl rozkoukaný, se to začalo sekat znova.

Stalo se vám to někomu taky? Zkusim hodit video dospod a DVD na něj, případně o víkendu až bude čas na nej pustit větrák. Ale obávám se že už je pozdě. Nechce se mi kupovat novej.
jopein (450)|23.6.2005 12:34
vyčistit čočku laseru, ale spíš už odchází laserová jednotka , dá se to korigovat nastavením fokusace ( trimrem na laseru ) ,ale nebývá to nadlouho. :-((
Rozhodně teplo tomu neprospívá. Vlivem tepla trpí hlavně elektrolytické kondenzátory.
soko.ban (185)|23.6.2005 12:40
no bezva... jen me teda s*re ze vydrzel presne zaruku a pak zacal, zmetek jeden... na druhou stranu se neni co divit, deti mu davaj zhusta do tela..
mirekv (7169)|23.6.2005 12:51
soko.ban
To je přece účel, aby výrobek vydržel těsně přes záruku, koupíš přece nový, ne? \/ :BB:
soko.ban (185)|28.7.2005 11:12
No taxem zjistil ze jeste v zaruce je... kdyz mate od jednoho vyrobce vic veci taxi holt obcas ty zaruzaky popletete, no :)

takze me ceka reklamace, :| .. kdyz to budu davat na zarucni opravu, tak to musi bejt v origo skatuli s navodama atd?... dohromady to asi dam ale bude to pakarna to nekde hledat na pude.. mate nekdo zkusenost?
soko.ban (185)|28.7.2005 13:20
odpovim si sam...
staci zarucak a doklad o koupi, ve skatuli to bejt nemusi...
mirekv (7169)|28.7.2005 13:27
soko.ban
Jejda, teď vidím, že ti nedorazila moje odpověď, celé dopoledne mi blbnul net, takže pořebuješ záručák, doklad o koupi a samo vadný výrobek! :-E :-E
Modena (1706)|13.8.2005 11:04
soko.ban
Dal jsem si kdysi tu práci a čas a vyrobil vysokou polici 250cm x 120cm x 90cm bez zadní stěny a každej přístroj má v té drevotřísce svůj vlastní prostornej foch - šel jsem pozdějc dokonce tak daleko, že jsem AV silič a středový reproduktor (přesto, že o něm píšou, že je magneticky stíněnej :-R ) pod TV odrušil tak, že jsem mu "vypolstroval" foch silnou hliníkovou fólií !:-E 9-) , kabely jsou všechny v husím krku vedený tak, aby nerušily estetickej 9-) dojem z celýho díla ! Vejsledek je asi takovej, že se nic nehřeje a magneticky neovlivňuje víc, než by mělo .
Největší hovadina je stavět jakýkoliv přístroj na další elektropisklu s trafem, protože to pak místo práce, co maj odvádět vytvoří pouze spojité topné těleso se vzájemným elektromagnetickým polem náhodných vln a mrzkých výsledků ! ! ! :-E :-)
Ice (414)|27.10.2005 16:33
Jak jsi dopadl s reklmací?