Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Synology ds215 problem mediální server

jarysek120 (27)|21.10.2015 22:42
Ahoj nevlastní někdo Synology a trochu by mi pomohl? Nainstalovat sem mediální server ale nejde mi nastavit aby mi zařízení (TV , multimediální centrum atd) vidělo disk připojeny pres USB do Synology na kterém mám filmy. Zobrazuji se mi jen složky video, hudba, foto, a jen z disku uvnitř Synology.. Nevěděl by někdo co s tím?
KamilZ (10277)|22.10.2015 00:00
[FONT=Arial]Je to Linux, takže minimálně bude fungovat link nebo mount obsahu ext. HDD do strukrury na interním (ručně, přes shell).

Nebo tohle:
If you would like to add more indexed folders in which media files are stored for DMA devices within LAN to browse and play the media files within those folders, go to [/FONT][FONT=Arial]Main Menu[/FONT][FONT=Arial] > [/FONT][FONT=Arial]Control Panel[/FONT][FONT=Arial] > [/FONT][FONT=Arial]Media Indexing[/FONT][FONT=Arial], click the [/FONT][FONT=Arial]Indexed Folder[/FONT][FONT=Arial] tab, and click [/FONT][FONT=Arial]Create[/FONT][FONT=Arial].
[/FONT]
https://www.synology.com/en-global/knowledgebase/tutorials/452
Jarda.Bar (1238)|22.10.2015 08:49
Je to snadné, už v nastavení Media serveru máš napsáno, že nové složky můžeš přidat v Media Indexing.
Takže v Media Indexing zvolíš Create, najdeš složku na externím disku, pojmenuješ a řekneš jaký typ dat obsahuje (jak se bude indexovat) (video, audio ..) viz. přiložený obrázek.
synology_usbshare.jpg
jarysek120 (27)|22.10.2015 20:51
Parada... Akorat jeden problem ze když vyberu složku na USB tak když ji pak otevřu bud v TV nebo v Dune píše to prázdné ... Ale je plna filmu
Jarda.Bar (1238)|24.10.2015 17:00
A když vstoupíš do složky Video tvého serveru z TV nebo z multimediálního přehrávače přes DLNA, nejsou filmy v této složce zařazené??
jarysek120 (27)|25.10.2015 16:40
Pokud na jedu na video a otevřu zobrazí se mi filmy co mám uložené v disku v Synology.. Pokud na jedu na složku USB kterou sem si tak pojmenoval a je brána z disku připojeného externě žádné filmy neukáže ikdyz tam jsou..