Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MMC - hlavně jen na uložená videa

Pheorinos (24)|6.1.2016 14:25
Týden tu pročítám Vaše příspěvky o doporučení mmc a vážně nevím které bude vyhovovat mým požadavkům jen na přehrávaní. Hodně se tu preferují jiné funkce o které já až tak tolik zase nestojím a vůbec bych je nevyužil ! Nechci tu někomu narušovat jeho vlákno, protože každý má jiné nároky na provoz a funkce a tak píšu téma nové.

Uvítal bych už hotové mmc a to převážně jen a hlavně na přehrávaní už uložených filmů. Možnost vložení HDD bude výhodou, ale vůbec není podmínkou. Převážně mám videa do 1080p ve formátech MKV + AVI + MP4 a jim podobné. Formát 4K ani nevyužiji. Jakékoliv další funkce i když je mmc případně bude umět vadit nebudou. K tomu mám a je NB. Hledal jsem na umax.cz a alza.cz Mám teď SW3 SE, které už mám problém sem tam něco přehrát. Cenově bych to viděl někde max do 5000kč.

Náhodně - Xtreamer Wonder PRO, Open Hour Gecko 4K , Minix NEO X8-H Plus ?

Za Vámi jiná Vámi vybraná budu vděčen a budu rád když si konečně pustím vše co mám na TV. Nechce se mi teď už občas pouštět filmy přes HDMI z NB do TV. I má Samsung UE46H7000 už sama vše nepřehraje.
Pepa22 (34)|7.1.2016 00:41
Nedávno jsem kupoval Openelec box http://webshop.openelec.tv/
Splňuje vše co chceš (nemá HDD, pokud nepočítáš SD kartu) a stoji polovinu tvého limitu.
Pheorinos (24)|7.1.2016 20:17
Díky za tip, ale raději bych něco z české distribuce. Nemám žádné zkušenosti s nákupem mimo.
petison (27)|18.1.2016 19:29
Já mám tento [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a maximální spokojenost.Přehrávám na něm filmy a hudbu z počítače přes sít .Systém je rychlí a spolehlivý bez záseků apod.