Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hauppauge DEC3000-S - koupit nebo nekoupit?

zrusavpt (3)|30.6.2005 20:13
Nazdarek!

Hledam nejakej satelitni prijimac s moznosti dekodovani CW a pripojenim na PC. Jde mi o to, ze bych rad jak sledoval TV, tak graboval serialy plne digitalni cestou - zatim jedu pres Humax 5500(?) a grabuju analogove, coz neni nic moc. Narazil jsem na Hauppauge DEC3000-S - cena celkem uchazejici (byt musim dokoupit CW CI modul), ale nevim, jestli je to dobry reseni? Co Dream Box, nebyl by lepsi?

Dik!
blueant (820)|30.6.2005 21:12
DREAMBOX DM-500 - a nahravas cez LAN.

Ide to aj na Skystar2 - ale co sa tyka cw tak s obmedzeniami - isto to tu najdes.
zrusavpt (3)|3.7.2005 23:08
Tak jsem to tak tady prohledaval a nenarazil jsem na zadny omezeni, ktery by mi vadilo. Jediny, co bych musel dokoupit, by byl CW interface, ale na prijem Czechlinku bych snad vic nepotreboval... Ale nevim, zas tak moc do toho nevidim, proto je mi blizsi ten Hauppauge, nebot vypada jako reseni pro koncovyho uzivatele "Pripoj parabolu a televizi, zastrc dekodovaci kartu a sleduj televizi" :-)
Dreambox mi pripada spis jako pomerne mohutnej nastroj s podstatne vetsima moznostma a primerene slozitejsi obsluhou. Jaky tam jsou omezeni na CW? Mel jsem pocit, ze je to otazka CW CI adapteru, a jak ho jednou mam, tak by to melo fungovat...
lachyn (150)|4.7.2005 08:42
zrusavpt pro Dreambox nepotrebujes kupovat uz zadnej CI adapter, protoze ma v sobe zabudovanou primo ctecku karet a CI modul v nem emulujes softwarove, takrka jakejkoli system i CW - takze staci koupit jenom kartu Czechlink