Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Rekordery Pioneer ?

Stribrnak (20)|5.7.2005 23:08
Znate nekdo stroje z nove rady ? Ciselne oznaceni 433-80G HDD,
530-160G HDD, 630-250G HDD. Vypadaji docela zajimave. Nejake prakticke zkusenosti z provozu nemame ? Mel jsem za favorita SONY 710 ale jeho mrtvolky po vytrihnuti reklam se mi nelibi. Dik Stribrnak
Stribrnak (20)|11.9.2005 17:57
Nechce se mi verit, ze nikdo nereagujete, to fakt vsichni kupujete jenom SONY, a Panasonic.
stayman (12393)|11.9.2005 18:01
Panasonic a JVC \/
Modena (1706)|11.9.2005 18:23
Stribrnak
Na co by mi byla ňáká další piskla nad zobrazovadlem, když HDD i DVD vypalka s TV tunerem je v PC a když už, tak možná sólo HDD recorder pro kouknutí na něco, když koukat v době vysílání nelze osobně ! :BB:
Stribrnak (20)|11.9.2005 19:09
Panasonic a JVC taky dela mrtvolky pri strihu ? Nebo ne, panak je pro mne nepouzitelnej, dostavam TV signal od UPC :-((
Pitomec (10211)|11.9.2005 20:50
[quote=Stribrnak]Panasonic a JVC taky dela mrtvolky pri strihu ? Nebo ne, panak je pro mne nepouzitelnej, dostavam TV signal od UPC :-(([/quote]
Nějak jsem nepochopil, co má Panasonic společnýho s UPC... :-?
Stribrnak (20)|11.9.2005 20:56
Vzdyt tady o tom vsichni mluvi, na kabelovce UPC u Panasonicu zlobi zvuk.
Stribrnak (20)|11.9.2005 21:07
Cituji nejakeho Tomase D.: z videoexpert.cz

Problém UPC s Panasonicem je ten, že se tam montují polské zvukové moduly s pevně nastavenou nosnou frekvencí, která u UPC není podle normy a tak dochází k šumu nebo lupancům ve zvuku - s jedním videem Panasonic jsem podobné problémy měl a na Netu jsem našel, že i s DVD recordery Panasonic se toto bohužel objevuje.
Pitomec (10211)|11.9.2005 21:33
[quote=Stribrnak]Vzdyt tady o tom vsichni mluvi, na kabelovce UPC u Panasonicu zlobi zvuk.[/quote]
A kde tady o tom kdo mluví :-? :-? :-? Navíc je to totální pičovina, protože UPC mám, Panasonic E-55 taky, a nezlobí mně vůbec nic - právě naopak: UPC používá výhradně západní zvukovou normu u všech programů, takže se zvukem problém žádný. Ale opravdu by mě zajímalo, kdo jsou to ti "všichni", kteří tady o tom mluví... :-I
Pitomec (10211)|11.9.2005 21:36
[quote=Stribrnak]Cituji nejakeho Tomase D.: z videoexpert.cz

Problém UPC s Panasonicem je ten, že se tam montují polské zvukové moduly s pevně nastavenou nosnou frekvencí, která u UPC není podle normy a tak dochází k šumu nebo lupancům ve zvuku - s jedním videem Panasonic jsem podobné problémy měl a na Netu jsem našel, že i s DVD recordery Panasonic se toto bohužel objevuje.[/quote]
Aha - teď jsem to dočetl až sem. Tak toho Tomáše D. Videoexperta pozdravuj a řekni mu, že je kokot.
P.S.: UPC je přesně podle normy a až jednou budeš dělat do kabelovek, tak rychle zjistíš, proč tomu ani nemůže být jinak.
Stribrnak (20)|11.9.2005 22:04
Hele nechci se hadat, vypada to ze jsem narazil na odbornika na kabelovku a fandu Panasonica. Nicmene hledam na NETu info a nachazim SONY dela mrtvolky a Panasonic nechodi na UPC. Tomase D neznam a i kdybych znal tak bych mu to nevyridil. Ale neni sam kdo o teto nectnosti mluvi. Nemyslel jsem pouze toto forum. A mam takovy pocit ze se to tykalo rekorderu s HDD. Ty jsou ted navic bastleny na Slovensku.
Pitomec (10211)|11.9.2005 22:23
[quote=Stribrnak]Hele nechci se hadat, vypada to ze jsem narazil na odbornika na kabelovku a fandu Panasonica. Nicmene hledam na NETu info a nachazim SONY dela mrtvolky a Panasonic nechodi na UPC. Tomase D neznam a i kdybych znal tak bych mu to nevyridil. Ale neni sam kdo o teto nectnosti mluvi. Nemyslel jsem pouze toto forum. A mam takovy pocit ze se to tykalo rekorderu s HDD. Ty jsou ted navic bastleny na Slovensku.[/quote]
S tou výrobou SK je to sice fakt, ale káva Nescafé se zase dělá v Polsku, DVD vypalovačky do PC kdesi v Koreji, obrazovky Philips tady v Hranicích na Moravě atd. - takže podle toho něco usuzovat, je blbost.

A k tomu Panasonicu - když Tomáš D. Videoexpert není sám, tak se znovu ptám kdo je další :-? A hlavně nenacházím důvod, proč by tomu tak mělo být, když Panasonic jak u VCR, tak u DVD rekordérů má tunery na velmi slušné úrovni (možná spolu s JVC jedny z nejlepších vůbec) - to je ostatně taky jeden z důvodů, proč v DVD rekordérech preferuju ten Panasonic (další důvod je DVD-RAM).
Tady máš jednoho Panasonica za 7.190,-Kč s DPH a má i IEEE1394 IN: http://www.nakupuj.com/index.php?section_source=sp§ion_id=1§ion_kategorie=7&show_type=sp_dz&show_id=68154&sessid=43c8ed9aa60f6067a8a0b0bfc66b0e28
Stribrnak (20)|11.9.2005 23:32
Vyrobu na Slovensku nezminuji proto ze mam neco proti Slovakum. To je ta globalizace, i na mych komponentech je Taiwan, Thajsko atd. Ted asi nedokazu najit vsechny prispevky: http://www.videoexpert.cz/dvd-rekordery-s-diskem/sony-rdr-hx910-s:komentare , http://www.videoexpert.cz/dvd-rekordery-s-diskem/pioneer-dvr-630h-s:komentare
Pitomec (10211)|12.9.2005 00:00
[quote=Stribrnak]Vyrobu na Slovensku nezminuji proto ze mam neco proti Slovakum. To je ta globalizace, i na mych komponentech je Taiwan, Thajsko atd. Ted asi nedokazu najit vsechny prispevky: http://www.videoexpert.cz/dvd-rekordery-s-diskem/sony-rdr-hx910-s:komentare , http://www.videoexpert.cz/dvd-rekordery-s-diskem/pioneer-dvr-630h-s:komentare[/quote]
Ten první link je pořád to stejný, o čem tady mluvíme - nějakej ochlemsta cosi napíše, je to směs polopravd a nesmyslů, a nemá cenu to dál řešit.
No a ten druhej link nevypovídá vůbec o ničem - pouze se tam někdo ptá, jestli lze nahrávat z UPC a následně je mu odpovězeno, že lze. Nic víc.
Atkins (447)|8.10.2005 16:53
Je otazkou, zda nahodou, urcita rada, nebyla osazena modulem pro zvuk PAL D/K [cesky pozemsky], a modul B/G [tzv. zapadni norma] zustal nezapojen, uz jsem se s tim setkal - casteji ovsem u PC karet - to by vysvetlovalo to UPC... :-)