Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak ovládat Android multimediální centrum

hozjacz (101)|10.6.2018 17:55
Zdravím všechny, tak jsem si nakonec koupil nové Multimediální centrum EVOLVEO MultiMedia Box M4. Když pominu to, že první kus vůbec nefungoval, tak zatím OK. Co se týká prostředí, tak není to žádný extra svižník, ale rozhodně mě běh toho prostředí neuráží. Nainstaloval jsem tam aplikaci iVysilani a YouTube a zdá se, že i tyto aplikace chodí docela slušně.
Předinstalované KODI jsem si také nastavil a musím s potěšením říct, že přehrává vše, co potřebuji (H.265 atd.... - super). Já jsem spokojen. Dokonce se mi povedlo rozchodit i ovládání KODI (když je spuštěné) přes Yatse na mobilu.
Jen bych se chtěl zeptat, jestli neexistuje nějaká aplikace, která by na tom media boxu nainstalovala nějaký server a v mobilu bych si nainstaloval clienta, který by emuloval klávesnici a myš (touch pad). Prostě abych mohl ten media box ovládat i v prostředí Androidu z jiného Androida. Nevíte o něčem?

Díky

Jo a pokud byste věděli o nějaký další "must have" aplikaci pro media box s Androidem - dejte mi sem taky vědět.
Foolproof (2713)|11.6.2018 15:36
Já používám aplikaci KORE, funguje s Kodi bez ohledu na system přes wifi.
Ovšem v Kodi je myš naprosto zbytečná, podle mě, klávesnice funguje.
Doporučuji zkusit LibreElec z SD karty, Android tam zůstane, můžeš přepínat.