Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak na RGB u SS1?

Neus (28)|12.8.2005 12:26
Mám to sice vyřešené přes video out, ale když tam ta možnost je, tak proč ji nevyužít. Takže pokud to někdo z těch pinů máte na normální SCART vyvedené, tak napiště jak. Díky.

Mohu ale potvrdit, že to je na 30" lcd tv (Fujitsu-Siemens, Myrica) dost dobře koukatelné a prakticky bez rozdílu :)
Libor (526)|13.8.2005 19:43
takové malé OT:
když už máš takové vybavení, tak co tu LCD připojit přes DVI do grafické karty, SS1 přepnout do soft módu a pustit HDTV
Neus (28)|14.8.2005 10:39
Libore, díky za cennou připomínku, ale chytám svoji polohou jen Astru 19,2E a tam pokud vím jede jen HD promo i když i to dobré a jistě vyzkouším ;)

Já vím, že to RGB je jen taková berlička a proti "klasickému" video výstup stejně změnu nepoznám, ale chtěl jsem se jen optat. Dál to řešit už nebudu. Momentálně mám na DVI monitor, ale do budoucna - hodně blízkého se poohlédnu po nové grafické kartě z níže popsaného nepříjemného důvodu :-?

Vidím ale, že máš též SS1 a tak se Tě hned optám, jestli netušíš příčinu tohohle? Díky.
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=4463
Libor (526)|14.8.2005 11:31
kdyby jsi mi to v tom příspěvku neřekl, tak bych si toho ani nevšiml, mám to samé a neřeším to, nahrané videa přehrávám v Media player Classic
Neus (28)|14.8.2005 11:55
A to je jako normání? Přece ani MPC to neřeší a musíš si ten PAN-SCAN vždy RUČNĚ dorovnat a co potom když chceš ty některé z podařenějších MPEGů dát na DVD? To jako nejdřív ty černé kraje ořežeš a nebo jak? Víš, tohle mi opravdu nomální nepříjde a taková degradace obrazu je vyloženě s pominutím na hovno! :((
Libor (526)|14.8.2005 15:08
ale DVD udělané z DVB-S nahrávky má na TV normální obraz a je úplně jedno v jakém rozlišení je to vysílané, na TV jsem ještě žádné okraje neviděl