Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prepojenie video z TV kartou koaxom?

kukolarik (99)|26.8.2005 00:12
[color=blue]Tak len na uvod:[/color]
kupil som kartu Fly TV Platinium, po formatovani stroja, tahani drajvrov a pod som dospel ku konecnej konfiguracii, ktora je Fly 2000TV a som snou spokojny...
Teda som sa dal na to ze skusim nieco z klasickej anteny stiahnut, pustim markizu, dam stahovat, kraaaasne mi to grablo, skusobne som dal 2 minuty, slo to vsecko oki, samozrejme priamo do DivXu, tak teda, ze na noc pustim si stiahnut jednu VHSku, naladil som RF chanel na videu na 35, tv karta 35, nadherne to nasloprogram co ide cez video, pustim kazetu dakde v strede a jeeeeeeeeeeb, :-!!! CELA OBRAZOVKA AKOBY BOLA DECENTNE ASI O 20 STUPNOV OTOCENA DO LAVA A CELA SA DOST RAPIDNE TRASIE...
Zmenim RF chanel, furt to iste, ale obraz mam kraaasny aj zvuk, len sa to klepe...
:-(( Chalani co stym?Musim kupovat teraz cinchovy kabel?
Musim to zapojit cez SVHS?
podotykam, ze video SVHS vystup nema, jedine scart redukciou..
Ci to ide niekde odrusit?
BTW precital som vsetky temy, takmer vsetky prispevky, celkovo ste mi vela pomohli, ale na toto som odpoved nenasiel nikde a svhs kabel ani cinche sa mi kupovat neche, jelikoc mam rapidne daleko tv od pc, cca 20 metrov by som potreboval... Vdaka vam za rady[color=red][/color][color=red][/color]
dmax (23)|31.8.2005 01:29
Ci to nechyta rusenie z anteny. Skus upravit tienenie antenneho kabla podla tohto navodu [code]https://www.tvfreak.cz/oddelovac-prepeti-na-kabelovce/1529[/code]
kukolarik (99)|31.8.2005 02:13
Keby to teda niekoho zaujimalo, v softe Fly 2000 TV treba videochanel samostatne lepsie ponastavovat a to nie jemnym ladenim a pod, ale pokial teda ako u mna je zapojene cez antenny koax, tak treba pocas sledovania VHS ky klik na obraz a jednou z moznosti je nastavit VIDEO SIGNAL, to ked clovek da, dosiahne naaaadherny obraz...
Som velmi spokojny s tv kartou Fly tv platinium, do 1500sk nezozenies nic lepsie a funguje ako ma a mam z nej radost, vo velkom grabujem VHSky, teda snazim sa...
Alf (888)|31.8.2005 06:35
A to ještě kdybys obětoval těch pár korun a koupil cinch kabely, bylo by to ještě lepší a zmiňovaný problém bys vůbec neřešil.