Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

NVIDIA Ge Force 6600GT (VIVO)-analog video

kedyr (6)|5.9.2005 10:31
Ahoj, mám tuto grafickou kartu: [color=darkred]NVIDIA Ge Force 6600GT[/color]. Video mám k PC připojeno přes mezičlánek scart-cinch do VIVA a zvuk do zv. karty. OS.-WIN XP, osekaný v programu N-lite. SW-NVidia WDM Drivers, Virtual Dub, Cyber Link Power Director, Nero Vision Expres. Nedaří se mi to dostat do PC, ani zvuk obraz, náhled, nic. Prosím poraďte je vůbec ta karta schopná zachytávat video? Nebo je chyba v okleštěných WIN? Nebo v propojení (zkusit S-video?)
Děkuji :-?
exTNT (1421)|5.9.2005 10:40
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=4473

PS
Příště zkus kliknout na odkaz Hledat... :-E
kedyr (6)|5.9.2005 11:15
Ten ovladač už mám nainstalovaný, zkusil jsem i Virtual VCR a ten se mi po zpuštění vůbec nezobrazí. Asi budu mít chybu v systému (možná pomůže format a nová instalace Win). Nemůžu z toho videa zpustit ani audio.
exTNT (1421)|5.9.2005 11:22
kedyr
Hm, promiň, přehlíd jsem to, takže bych si tipnul, že Ti chybí něco, co jsi osekal z těch XP, ale to Ti asi na dálku nikdo neporadí.
kedyr (6)|6.9.2005 10:01
Tak jsem to zformátoval a už to fachčí, akorát nejsem schopen dostat do PC zvuk. Mám integrovanou zv. Realtek na desce Asus P5LD2
kedyr (6)|6.9.2005 10:47
I´m very sorry bylo třeba to jen nastavit v ovl. panelech. Teď je to OK. Díky za psychickou podporu.
kedyr (6)|13.9.2005 09:47
Tak mám nový problém. Nainstaloval jsem Pinnacle Studio Plus v. 3.9.0, mám i virtual Dub. Zdroj videa mám u obou nastaven stejný a v Dubu je to v pohodě, ale v Pinnaclu nejsem schopen tam dostat video. Chyba tudíž bude v programu ale nenapadá mě nic. Zkusil jsem to přeinstalovat, (mám plnou verzi), nepomohlo. Máte s tím někdo zkušenost ?
jojto (865)|13.9.2005 13:56
[code]https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=4917[/code]
kedyr (6)|22.9.2005 13:05
Pinnacle jsem tedy zrušil, mám teď Sony Vegas 6.0b. Když chci "capture" z videa, objeví se hláška: "The device nVidia VDM Video capture could not be opened." Ovladače mám nainstalované. Musím tam teda asi zadat tu cestu ručně ale nevím kam se mi to "vdm" nainstalovalo. Prosím poraďte.