Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HDD/DVD REKORDÉR TOSHIBA RD-XS34SB

BARTHORY (22)|5.10.2005 22:38
Rád bych věděl jestli nějaký majitel tohoto rekordéru nemá problémy při rychlém kopírování z HDD na DVD-R/RW, mě se zatím podařilo tímto způsobem překopírovat pouze dva DVD-RW, ostatní mi i po 4% zkopírování zkolabovaly s hláškou HDD Failed.Nevím jestli mám přístroj vyreklamovat anebo se smířit s tím že tudy cesta nevede, jak mi tvrdí prodejce.Prý je tomu tak u všech rekordérů s hardiskem.Ale proč tedy mi to 2krát vyšlo?Že by zázrak?Dle návodu by to měla být malina a já jsem udiven.Pomohla by defragmentace HDD? :OO
Pitomec (10211)|6.10.2005 06:58
Vyzkoušej jiný médium a když to nepomůže, tak reklamace. Pokud to návod doslovně uvádí, že to lze, tak nefunkčnost důvodem k reklamaci nepochybně je.
BARTHORY (22)|6.10.2005 07:27
Jiné médium jsem zkoušel, zkolabovalo to až po 99% zápisu a pak to byla opět stejná písnička, to fakt naštve. Avšak při zápisu 1:1 je vše v pořádku, jen přijdu o vytvořené kapitoly,nahrávám totiž hlavně muziku a tam se 5ti minutové úseky příliš nehodí :-I
BARTHORY (22)|15.10.2005 00:08
Přístroj mi byl v prodejně vyměněn za nový a u něj vše pracuje tak jak má, hardisk na původní mašině byl opravdu vadný,nyní nahrávám na disky velkou rychlostí se 100% úspěchem :-) .