Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Softwarový DVD recorder

skybor (26)|11.10.2005 17:02
Nevite nekdo o nejakem softwaru , ktery by se choval jako DVD recorder. Proste neco, co by nahravalo z TV karty (nebo i ze SAT karty , ale to neni podminkou) primo na DVD nebo aspon do DVD struktury na HDD a pak se to jen vysmahlo na placku a prehralo v DVD playeru ?
Kvalita neni az tak podminkou ...
exTNT (1421)|11.10.2005 18:26
Třeba MediaCenter k PCTV kartám od Pinnacle má funkci "Direct to DVD", ale dost záleží s kterou z těch karet to použiješ. Navrch dle ohlasů je ten SW dost náladovej... :-)
skybor (26)|11.10.2005 18:43
Díky za tip .... urcite zkusim

Taky jsem nasel Intervideo WinDVD Recorder .....

Testuju ...., zatim to vypada, ze by to mohlo byt to , co hledam
john (149)|11.10.2005 19:57
direct bych urcite nepouzival..., ale kdo chce kam... / v kazdem pripade na RW /
Alf (888)|11.10.2005 21:11
skybor
Trochu mě uniká podstata věci - neříkej mi, že uděláš záznam tak dobře, že se trefíš přesně do začátku a konce, že nebudeš potřebovat vystříhat reklamy a pod. Dalším problémem pak je výpadek napětí nebo signálu. Nebo máš tak málo místa na HDD?
skybor (26)|12.10.2005 06:33
Alf

Jde o to , ze manzelka zacala chodit na odpoledni a na Nove bezi nejake priblble serialy, ktere musi videt. Video mi uz odeslo asi pred dvema lety a neminim ho ani spravovat ani kupovat nove.
Naucil jsem ji pustit DVD prehravac a prehrat disk .....

Takze jde o to vecer nahrat DVD-RW (treba i s reklamama a buhvi s cim jeste ) a druhy den ho prehrat na playeru ... o nic vic , o nic min :-D

Vcera jsem to zkousel s tim WinDVD recorderem a myslim , ze by to mohlo jit ...

PS: nejde ani tak o to aby to nahravalo primo na DVD-RW , ale aby to aspon nahralo v nejakem formatu MPEG, z ktereho se da hned udelat DVD-Video a nemusi se to zdlouhave renderovat ....