Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Thomson DTH109E

Tykoxxo (37)|16.10.2005 21:22
Neviete kde zohnat info o tomto Divx playeri? Navod na pouzitie je dost strucny, nedozvedel som sa z neho nic, napr. ci sa da upgradovat firmware, ci podporuje GMC, Q-pel (asi nie :-( ), ani na strankach Thomsonu nie je nic blizsie. Neviem napr., ci to naozaj ide cez RGB (mam to na "RGB Scarte TV, ale v menu nie je ziadna taka volba) Asi to nebude velka slava, ale nekupte to za 2299 Sk.
Tykoxxo (37)|16.10.2005 21:50
Este ma napadlo - ako zistim verziu firmware?
kato (11)|8.11.2005 20:09
cau.muzu vedet zda jsi neco zjistil?nasel si novy firmware?nahodu se mi dostal tenhle prehravac do ruky a rad bych upgradoval firmware.
rara (50)|27.12.2005 15:41
Ahoj,
mate nějaký progres. Od rána si s nim hraji a jsem dost naštvaný. Vše by bylo OK až na titulky u DivX, míšto češtiny to píše paznaky. A to se mi nelíbí. Nevíte co s tim?
kato (11)|27.12.2005 15:49
Ja nic noveho nevim krome toho, ze je to kram.Pritelkyne ho pouziva v praci a neprehraje skoro nic co prehraje nas CyberHome doma
rara (50)|27.12.2005 16:57
S přehrávánim jsem zatim problém neměl, ale ty titulky...
Můžeš upřesnit co to máš za přehrávač doma a jaká je spokojenost?
kato (11)|29.12.2005 08:52
Uz mam rok CyberHome CH-DVD 462
S poslednim firmwarem s tim nemam problem.
DVD s DivX co si pritelkyne veme do prace z domu prehraje tak s 80% uspesnosti.jetse jsem nezkoumal, co je presne spatne.Titulky nevim, pousti jim tam jedine nadabovane filmy.

https://www.svethardware.cz/cyberhome-ch-dvd-462-dvd-divx-a-xvid-v-jednom/11221
rara (50)|29.12.2005 12:58
To kato: mužeš se mrknout o jaky FW se jedná. Cena CH-DVD 462 je víc než krásná 1660Kč v Computershop.cz. Udajne
1) titulky jsou posazené moc dole a druhý řádek nemá čitelný spodní okraj písmenek
2) pro některé média zatuhává přehrávání
kato (11)|29.12.2005 14:18
Je to verze FW_462_033
http://www.cyberhome.de/cz/Downloads-index-req-viewsdownload-sid-32.html
1)Toho jsem si nevsiml, podivam se :)Kazdopadne, kdyz jsem si toho nevsiml, tak mi to ani nebude vadit.Titulky jdou normalne precist
2)Nemuzu potvrdit.pouzivam jenom dvd r Verbatim dvd rw TDK.Ty funguji normalne.

Ale nevim teda, uz bych to nekupoval.Je to prece jenom skoro rok stary prehravac.Podivej se na Sigmatek-ty se mi libi.Prehrajou vsechno co te napadne (divx pro s qpel,gmc...) a cena je taky slusnahttp://www.sigmatek.cz/sigmatek/cz/
rara (50)|30.12.2005 09:50
O těch Simatekech se hodně píše na forech, i tady. Konkrétně je doporučovaná 400. Asi zajímavý stroj, jen mi připadá jako jiná cenová kategorie, ji už přes tři tisíce, neboli dvojnásobek toho CH-DVD 462. Tak nevim.
Jinak jsem koukal v Tesku, toho thomsona vtyprodávaj, tak se dá očekávat že podpora nebude žádná, prostě vlak dovezených přehrávačů, prodaných a konec.
kato (11)|30.12.2005 10:29
Ta 400 je drazsi, protoze umi SACD a DVD Audio.To je treba pro me zbytecne.Ja jsem v ruce ani takovy disk nemel :)Jsou tam levnejsi modely.A taky to jde sehnat jinde jeste levneji, kdyz ozelis ceske menu.Treba na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] za 2 966 Kc s dani.Ten Acomp si necha platit za to, ze pocestuje firmware, takze mas ceske menu.
rara (50)|30.12.2005 12:04
O te pixmania vim. Dnes jsem rozchodil české titulky, dole na ovladači je tlačítko Title no a to přepíná mezi jazykovýma sadama. Madarsko, Polsko, Cesko, Slovensko. Důvod na vrácení pominul. Ted se ještě nějak popasovat s částečnou podporou DivX a pokud dam Zoom tak svítící značkou na obrazovce (je to asi jediná možnost ja oříznout širokoúhlý film a dostat ho na celou obrazovku 4:3) a tim že v titulkách uřízne konce pokud jsou dlouhé. No a až mě naštve, tak vyhodit a koupit něco s rozvahou, nekupovat v předvánočním spěchu a navíc ženskou pod vlivem reklam.
palo29 (1)|31.12.2005 15:23
Som si vás prečítal a som happy!!!!... aj ja som maturoval s titulkami.. :-)) :-!!! Ináč, ja som spokojný, zatiaľ som nemal problém prehrať čokoľvek
rara (50)|2.1.2006 11:26
Mne to zatim také přehrálo každé médium, tedy Emgeto-TY01(Tayo Yuden), Verbatim. Imation a FujiFilm - vše -R. Problém nastal u Verbatim+RW, kde v Kprobe byla větší chybovost, kolem 400EIF (snad si to pamatuji dobře)-PC mechanika ale čte v pohodě.
Ještě bych se potřeboval zbavit toho ukazatele že došlo k zvětšení a oříznutí obrazu 2x, 4x.
Tykoxxo (37)|18.1.2006 00:08
Sorry, trochu som sa pozabudol,
firmware som nenasiel, btw., videl niekto firmware na akykolvek Thomson? Na stranke Thomsonu som nic nenasiel, ani Google sa nechyta. Co sa tyka tituliek, mam podobne skusenosti, aj zoom, okrem toho by nezaskodilo pridat podporu pre viacej formatov tituliek. Este jedna zaujimavost - ked som ho prvykrat skusal, nadobudol som pocit, ze bude mat problemy s cimkolvek, co je robene VBR (variabilny datovy tok), DIVX, dokonca aj nestandardne VCD, ktore som len tak, zo srandy vyskusal vyrobit VBR sa sekalo, no po case (den, dva ??) sa "chytil" :-? a teraz prehra vsetko bez problemov (aj to VCD).
ka1ra (120)|23.1.2006 13:45
Firmware snad existuje, když jsem otravoval v servisu, tak mi zdělili, že nějaký nový FW mají, nevyzkoušený. Prostě at přehrávač přinesu a pak se uvidí. Nepřinesl jsem.
ka1ra (120)|8.2.2006 11:20
Tak mam další informaci k FW, získáno na základě telefonického dotazu v servisu. FW zlepšuje zavádění DVD médii, neřeší zvětšení titulků či jejich čitelnost, neřeší odstranění ikonky při zvětšení obrazu 2x, 4x.
Blindman (1)|21.3.2006 12:56
Chcel by som sa opýtať na ten FW. Thomson 109 celkom ujde ale je tam jeden problém a to že pri titulkoch občas oreže prvé resp. posledné písmeno v riadku. Dá sa to nejako opraviť???
THX
ka1ra (120)|27.3.2006 13:54
Také mne to štve, pro dlouhé titulky také zobrazuje část titulků mimo obrazovku. Bohužel na to by se ten nový FW neměl vztahovat, ani na zvětšení titulků či na odstranění ikonky zvětšení obrazu. Pro mne jsou obecně u Thomsona titulky problémem a navíc špatně čitelnym. pokud na něco přijdeš tak budu rád za info.