Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

FX6600GT Vivo náhled je zelený

isdavid (16)|20.10.2005 22:40
Vyměnil jsem kartu FX 5700 Vivo za FX6600GT Vivo
na první , jsem při grabování videa s kamery či videa viděl obraz grabovaného normálně..... po výměně karty ( odebrání ve stavu nouze a nové instalaci) po zapnutí rekord zmizne obraz z náhledu a je jen zelené okno, v malém i velkém náhledu ?
Uložená nahrávka je dobrá .... ale vadí mi , že nic nevidím a slyším jen zvuk... Grabuju v dodaném WinDVD Creatoru , nyní v novém plus, ale ani v jednom není nic vidět.... v žádném nastavení nejde zapnout či vypnout náhled.
Stáhnul jsem ze stránek Nvidie nové capture drivers, ale bez změny....
díky za radu :BB:
yozif (3)|28.3.2006 13:49
Mam GF MSI NX6600 VDT256MB VIVO PCI a chcel by som zalohovat rodinne VHS na DVD. Mam program WinDVD Creator 2.0 ale pri pri pripojeni videa caz s video ide vsetko ako ma byt ale akonahle dam rec tak zmizne z nahladoveho okna obraz a ostane tam zelena plocha takze nevidim co sa stahuje. Vie my prosim Vas niekto poradit kompaktibylny softver na zalohovanie VHS?? Staci mi to len 1 ku 1 s VHS na DVD bez uprav a strihu ALEBO AK VIE NIEKTO AKO TENTO PROBLEM VYRIESIT NECH PROSIM PORADI. (popripade odkaz na clanok ak to uz niekto riesil.) Dakujem.
yozif (3)|28.3.2006 13:57
Mam ten isty problem s vivo na gf nx6600 vtd 256 vivo pci. Nasiel si uz prosim ta riesenie na toto ak hej porad mi prosim ta ako nato. Dakujem moc. :-(((
isdavid (16)|28.3.2006 14:16
vyzkoušel jsem tři jiné capture drivery, stejný, furt stejný... tak jsem zkusil MyDVD v2 a tam to funguje při grabování v prewiev normálně 9-)
Tak to dělám v něm .......
isdavid (16)|28.3.2006 14:18
MyDVD v2, v tom to chodí
yozif (3)|28.3.2006 15:57
diki moc za radu idem nato vyskusam to potom napisem ako som pochodil.