Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Velikost nahr. videa

slatored (292)|20.6.2004 17:56
Ahoj, prosím nějakou dobrou duši o radu:
1/ Koupil jsem TV kartu WinFastDV, nahrál do PC hodinový koncert jako MPG SVCD (2,5 GB) a chtěl vypálit na DVD jako soubor. Do Nera ale nešel načíst, protože prý má víc než 2 GB.
Co prosím s tím? Snížit kvalitu se mi moc nechce.
PC mám Win XP, HDD v NTFS, Athlon 2,2 MHz,512 RAM, DVD vypal. Toshiba 5112.
2/ Co znamena na nastavování TV karty "master stream" = NONE a pod.?
Díky, Parnas
BROWN (40)|20.6.2004 22:46
Já sice tuto kartu nepoužívám, ale pokud to je SVCD, tak velikost je omezená na velikost CD, Pokud to však vypaluješ na DVD jako DATA!!, a dokážeš to na PC přehrát, tak by to mělo jít. Jinak ten "MASTER STREAM" Ti říká jestli je se řídí audio podle videa, či naopak. (to "NONE" je žádný) . Abych předešel rozcházení audia s videem, volím vždy "MASTER STREAM - AUDIO".
artam (1147)|21.6.2004 20:31
Jiří Jaša
Stripni si ten SVCD mpeg na elementárny video a audio stream, potom by to už mohol Nero hádam aj zožrať.
clee (6592)|21.6.2004 21:11
jestli to chces vypalit jako soubor, tak musis palit v UDF (universal data format), ten stravi takhle bigotni soubory :-!!!
artam (1147)|21.6.2004 22:25
Ešte upresním, nie Nero Burning Rom, to je až posledná inštancia na vypálenie, ale Nero Vision Express na authoring DVD, je skutočne primitívny a zvládnuteľný aj pre totálnych začiatočníkov :-) (aspoň som z neho mal taký dojem, keď som testoval, že čo je to zač).