Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

POMOC VirtualDub !!!

svaca (49)|22.6.2004 11:19
Ahoj, ja pouzivam VirtualDub pouze na prekodovani do XviD a zatim jsem nepouzival capture ....

Ted jsem prodaval jednomu zakaznikovi po delsi dobe Radeon VIVO a zjistil jsem, ze MMC je shit ktery nefunguje a tak jsem chtel pouzit VirtualDub a zjistil jsem, ze si s Radeon theatre chipem rozumi VYBORNE, ale je tu jeden problem ....

Po startu VD mi VZDYCKY nastavy obraz do NTSC a ja ABSOLUTNE nenasel, kde se da nastavit PAL !

Jedine reseni, je pouzit jinou aplikaci VirtualVCR (nastavit PAL) a pak stustit VD..... :-)))

Vim, ze je to blbost, ale proste tapu .... Diky ....
mirekv (7169)|22.6.2004 11:41
Zachytávat do VDubu je blbost, když se ti nelíbí MMC, tak zkus ATV2000 - chodí spolehlivě. Co ti na MMC nechodí?
svaca (49)|22.6.2004 11:59
[quote=mirekv]Zachytávat do VDubu je blbost, když se ti nelíbí MMC, tak zkus ATV2000 - chodí spolehlivě. Co ti na MMC nechodí?[/quote]

ATV2000 jsem nerozchodil (zvuk) a MMC mi nebezi...

Respektive NEZNAM nikoho, kdo ma Catalyst (4-4.6) + MMC 8.9-9.0 a funguje mu to .... Proste si ATI dela srandu

Vzdy (i na cistem systemu) mu to napise: Unable tu start TV, check your drivers, atd ...

Jinak jedna se o VIVO (R9200) a s tim by mel ATV200 bezet ????

Jinak ATV2000 se mi MOCCCC libi, ale s mojim TV Wonder mi taky nebezi .... Problem s overlay + tuhnuti (drivery byly orig., od Uskova, a ty BTDrivery 5)
BROWN (40)|22.6.2004 12:09
Jasně, použij ATV, s VIVO to chodí dokonale. MMC zase takový schit není, náhodou to chodí velmi pěkně, jenom tam nějak zapomněli doprogramovat, že to poskytují i s VIVO a každý pokus o spuštění končí chybovou hláškou, že se nepodařilo inicializovat TV tuner.
svaca (49)|22.6.2004 12:23
[quote=BROWN]Jasně, použij ATV, s VIVO to chodí dokonale. MMC zase takový schit není, náhodou to chodí velmi pěkně, jenom tam nějak zapomněli doprogramovat, že to poskytují i s VIVO a každý pokus o spuštění končí chybovou hláškou, že se nepodařilo inicializovat TV tuner.[/quote]

OK, poradne vyzkousim ATV, ale co to MMC TO MUSI mit reseni !
BTW TV Wonder zase hodi pruhy s MMC a taky konec, ale to je trochu offtopic ...
mirekv (7169)|22.6.2004 12:30
O problému VIVO9200 v. MMC jsem slyšel, zkusím se zeptat kamaráda, jak to vyřešil.
BROWN (40)|22.6.2004 19:33
Na ATIFANu je myslím na to nějakej patch. Ale sám jsem se s tím nedrbal, protože ATV mi plně vyhovovalo (nebo spíš kamarádům, kterým jsem to dělal).
BROWN (40)|22.6.2004 19:37
Jo, ale nevím, co tam měli za ovladače. Tím, že to chodilo, tak jsme to dál nepitvali.