Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Načasované zachytávání pořadů s rychlými scénami

lungaj (9)|17.11.2005 12:52
Dovolím si položit ještě jeden dotaz: Mám kartu Leadtek WinFast TV2000 XP Deluxe, s níž jsem velmi spokojen co se týče nahrávání běžných pořadů v aplikaci Winfast PVR - umožňuje načasování nahrávání. Bohužel však tato aplikace není použitelná pro pořady s rychlými scénami (typicky fotbal, hokej, atd.). Ty velmi dobře zvládá DScaler (mám verzi 4.1.8), bohužel však neobsahuje plánováč nahrávání pořadů, resp. já jsem jej nenašel. Proto bych se chtěl zeptat, jestli nějaké novější verze DScaleru plánování nahrávek umožňují nebo už je skryt i v mé verzi. Příp. zda byste mi doporučili nějaký jiný program, který se DScaleru v přehrávání rychlých scén vyrovná a umožňuje plánované nahrávání. Bohužel program ATV2000 se mi nějak nepodařilo korektně rozchodit. Díky za rady.
pee.tr (1208)|21.11.2005 12:04
Jestli ti dobře rozumím, tak na sledování TV vysílání ti vyhovuje DScaler a na nahrávání zase WinFast. Pokud to tak je, tak s Tebou můžu jen souhlasit. Už se tu někdy dřív psalo, že DScaler nemá co se týče "vykreslování" obrazu konkurenci. Ale to je tak asi vše. Zkus ještě Třeba FlyDS, tam lze měnit i druh filtru, kterým je ve vysílání odstraňováno prokládání. Ale nevím, jestli ti poběží. Já mám TV2000XP Expert a ta s ním nechodí.
Ivo Mašek (10205)|21.11.2005 13:29
Model Deluxe by se spoluprací mít potíže neměl. Je tam klasika BT878, oproti Conexantu CX na modelu Expert.
vladoc (456)|26.11.2005 11:56
pee.tr
Vo WinFast PVR zvýš datový tok (Kbps). Ja používam kvalitu 700 a datový tok 7000 Kbps, Variable, PAL, MPEG2. Zachytený obraz je plynulý aj pri dynamických scénach.
Keď som mal WinFast TV2000 XP (do konca roka 2003), tak v žiadnom inom programe to nefungovalo spoľahlivo.