Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pioneer DV-585A

magoreska (28)|19.11.2005 10:47
Zdravim,
prave jsem si poridil tento prehravac chtel bych se zeptat jestli uz jste do nej nekdo poustel novy neoficilani firmware verzi: 01.09.02.00 z 18-10-2005

Je v nem spousta uzitecnejch veci oproti originalmu fw, ale nerad bych si odrovnal prehrava hned po koupi.

Nevite jak zjistim jaky mam ted v prehravaci aktualni fw?

Pokud by nekoho zajimalo co jak precte tak se ptejte.
Connor (509)|19.11.2005 14:08
Jak to zvládá češtinu v titulcích k DivX? Zmákne to SRT i SUB formáty? Pokud máš na CD víc txt souborů s titulky, můžeš si mezi nima vybrat, nebo to vezme automaticky ten, co se jmenuje stejně jako avi soubor?
Co velikost těch titulků? Lze ji měnit, resp. je dost velká?
magoreska (28)|19.11.2005 15:55
Titulky s cz znaky umi s DivX i XviD, ve formatech srt, sub(microdvd), sub+idx, ssa, smi, ke kazdemu filmu muze byt az 10 souboru s titulky mezi kteryma jde prepinat nebo vypnout behem prehravani stejne jako u DVD filmu. Velikost titulku je spis mensi, ale me celkem vyhovujou. Se zakladnim fw velikost menit nejde,ale s neoficialnim fw by mela jit menit velikost barva i umisteni titulku.
Nasty_tvf (568)|19.11.2005 16:17
Já mám Pioneer 575 A, firmware v7 by Mtz funguje přesně podle popisu a očekávání už nějaký pátý měsíc, tak snad s tou 585 taky pochodíš dobře. Měl by tam být někde ke stažení i originální fw, kdybys náhodou časem reklamoval, nebo něco podobného, tak ho tam dáš zpátky. Řekl bych, že se není moc čeho bát, a to flashování funguje spolehlivě, ale stejně to děláš na vlastní triko :-)
magoreska (28)|19.11.2005 17:18
Je jedna vec ktera me trapi a ta jak se zda neni odstranena ani v poslednim neorigo fw. Udajne je nejnovejsi originalni fw kde to je opraveno, takze spis budu nejdriv kontaktovat oficialni servis protoze jsem posledni origo fw nenasel, a ani nevim jak zjistit stavajici fw. Takova neprijemna chyba, mam propojeno s TV prez SCART a kdyz DVD vypnu TV se prepne na TV kanal, jde zvuk, ale obrazovka zustane cerna. Zpusobuje to prave DVD prehravac.
A pak jeste jedna neprijemnout, pri pusteni MPEG-4 v 16:9 je vse v poradku , ale potom zustane prehravac v divnem modu kdy i pri prehravani jineho disku s MPEG-4 ve formatu 4:3 orezava horni a spodni cast obrazu. Nepomaha vynuti a zapnuti prehravace, pomuze az vlozeni DVD-Video disku ktery je ve formatu 4:3, ktery prenastavi prehravac nazpet.
Nasty_tvf (568)|19.11.2005 17:42
Ta první věc asi nějak souvisí s takovou tou automatickou komunikací přes scart (Panasonic tomu říká tuším Q-link a jiné značky zase jinak) nejde to třeba v nastavení TV vypnout? Ale to bys pak zas musel přepínat AV ručně :-(
Co se týká MPEG-4, používám to opravdu minimálně, takže jsem si zatím toho nevšimnul, zkusím někdy, jestli i 575 má ten problém.
S oficiálním servisem ti přeju hodně štěstí, když jem po nich něco chtěl, ochotou zrovna nepřekypovali, třeba ale narazíš na někoho slušnýho.