Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic EH50 a auto chaptering

phracek (43)|29.11.2005 09:59
Ahoj vsichni,

Koupil jsem tento DVD rekorder a bezva. Jen je trosku potiz, ze neprehrava filmy v DVD-R DL ci DVD+R DL. Asi ho pujdu vratit.

Pochopil jsem to spravne? Kdyz si koupim DVD-9 film a prepalim na DVD-R DL tak ta kopie me nepujde prehrat?

Nevite nekdo jak se da zrusit ten Auto chaptering u toho Panasonicu? Nekde to nekdo psal, ale nemuzu to najit.
visa (44)|3.12.2005 18:55
Tak to nevím jestli to půjde jen tak vrátit, to že nepřehrává DL je uvedeno na každém rohu. mám ho taky od včerejška a jsem nadmíru spokojenej

[quote=phracek]Ahoj vsichni,

Koupil jsem tento DVD rekorder a bezva. Jen je trosku potiz, ze neprehrava filmy v DVD-R DL ci DVD+R DL. Asi ho pujdu vratit.

Pochopil jsem to spravne? Kdyz si koupim DVD-9 film a prepalim na DVD-R DL tak ta kopie me nepujde prehrat?

Nevite nekdo jak se da zrusit ten Auto chaptering u toho Panasonicu? Nekde to nekdo psal, ale nemuzu to najit.[/quote]
phracek (43)|5.12.2005 11:18
Jelikoz jsem ho koupi v Datartu tak se mi podarilo vratit bez problemu. Ted jsem hrdym vlastnikem Pioneeru 433 a jsem nad miru zpokojeny.
Pravda ale je, ze strih s Panasonicem byl jednodussi.

U Pioneeru si musim vybrat mezi Video Mode edting modem nebo Frame editing modem.