Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pioneer DVR 530 H + komponenty (?) = DK

yamo (18)|1.12.2005 16:53
Zdravim Vas vsetkych,
konecne som nasiel forum, co za nieco stoji a dufam, ze mi pomozete ;).

Planujem nakup DVD rekordera s HDD Pioneer 530. Kedze by som ho v kratkej buducnosti chcel doplnit na domace kino, prosil by som Vas o radu:

1. Je vobec DVR Pioneer 530 dobra volba? Chcem HDD a pomer vykon/cena sa mi zda v tomto pripade dobry. Myslim, ze ho budem vyuzivat v buducnosti vsestrannejsie, nie len na nahravanie. Alebo mate iny tip?

2. Mam AV receiver Yamaha RX-V 393 RDS
http://www.homecinemachoice.com/reviews/hccreviews/Amplifiers/Yamaha/YamahaRX-V393RDS.php
uz par rokov a pouzivam ho zatial len v audio zostave. Myslite, ze bude dobry komponent pre DK s tym Pioneer-om?

3. Ake repro by ste mi odporucili? Nie len pre ucely DK, ale aj pocuvanie hudby, takze ziadne, podla mna trapne stlpiky. Nechcem vsak investovat prilis vela. Mozno do 10 000 max. Co takto Jamo?
Povodne repro, ktore mam nie su zle (z "hi-fi veze" - nemam rad tento pojem, ale neviem, ako inak to napisat :) ), ale rad by som ich vymenil za kvalitnejsie.

Myslim, ze zostavit DK z roznych komponentov, aj ked nie tej istej znacky nie je zly napad a asi sa to da v lepsej kvalite, ako vsetko v jednej krabici.


Necitim sa byt v tejto oblasti odbornik, preto sa ospravedlnujem, ak moje dotazy su trochu mimo. Od r. 1998-9, ked som zostavoval svoju audio zostavu, som sa tymito vecami nezaoberal a vela som pozabudal.
pecen (35)|8.12.2005 16:53