Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD/DivX player

popikos (16)|3.12.2005 10:18
Prosim mohl by nekdo poradit znackovy DVD/DIvx prehravac, ktery nema problemy s palenymi DVD/CD, poradi si s CZ titulkami, umi DTS/DD a ma moznost FW upgradu?

Prochazel sem tady fora a nejak sem zadny takovy neobjevil.

Dik
Diablo (668)|3.12.2005 10:43
[quote=popikos]Prosim mohl by nekdo poradit znackovy DVD/DIvx prehravac, ktery nema problemy s palenymi DVD/CD, poradi si s CZ titulkami, umi DTS/DD a ma moznost FW upgradu?

Prochazel sem tady fora a nejak sem zadny takovy neobjevil.

Dik[/quote]

Doporučil bych ti spíš "méně značkový", mám Panasonic a H&B a hádej který z nich toho umí víc. Mrkni třeba sem. :-)



:-!!!
Nasty_tvf (568)|3.12.2005 10:56
Mám Pioneer 575, umí DVD,Divx,SACD,SVCD,VCD.... žere všechno, kromě DVDRAM, firmware si tam nalouduješ z cd, výborné jsou upravené od Gufiak a MTz (region free, ruzné velikosti DivX titulků a další vychytávky...) Nevýhody (dle mého): ne zrovna úplně tichá mechanika, mizerné převodníky D-A, to znamená, že pokud připojíš zesilovač analogově a ne optikou, není zvuk zrovna to nejlepší :-(
Teď už prodávají 585, nestudoval jsem, jak se liší, ale bude to asi skoro to samý.
PcBuh (228)|3.12.2005 13:28
[quote=popikos]Prosim mohl by nekdo poradit znackovy DVD/DIvx prehravac, ktery nema problemy s palenymi DVD/CD, poradi si s CZ titulkami, umi DTS/DD a ma moznost FW upgradu?

Prochazel sem tady fora a nejak sem zadny takovy neobjevil.

Dik[/quote]

Mam Panasonic S49E-S a bere vše , starej Divx/Xvid i nove dělané ( Kromě OGG ) a má super převodníky :
Audio D/A převodník 192 kHz/24bit
Video D/A převodník 118 MHz/12bit
http://pcbuh.scnet.cz/s49e/obrazky.htm


jinak je fakt že H&B DX-3255 o trošku více ( Mněl jsem ho před Panasonicem ) , jinak taky bere OGG ale zase má horší převodníky :
video DA převodník 27MHz/10 bitů
audio DA převodník 96kHz/24 bitů
aleycon (152)|8.12.2005 20:39
[quote=PcBuh]Mam Panasonic S49E-S a bere vše , starej Divx/Xvid i nove dělané ( Kromě OGG ) a má super převodníky :
Audio D/A převodník 192 kHz/24bit
Video D/A převodník 118 MHz/12bit
http://pcbuh.scnet.cz/s49e/obrazky.htm


jinak je fakt že H&B DX-3255 o trošku více ( Mněl jsem ho před Panasonicem ) , jinak taky bere OGG ale zase má horší převodníky :
video DA převodník 27MHz/10 bitů
audio DA převodník 96kHz/24 bitů[/quote]
A je opravdu znat rozdil v obraze (54 vs. 27 MHz)? Neni to jen reklamni trik?