Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pls-zacatecnik s panasonic EH80V

lanicek (4)|23.12.2005 07:42
Z digitalni kamery bez problemu nahraji na HD sva videa, ale kdyz je okopiruji (vypalim) na DVD-R, tak placicky hraji jen v tom Panasonicu, jiny prehravac ani kompl to neumi precist. Predpokladam, ze delam neco spatne a ze Panasonic nevymyslel svuj naprosto nekompatibilni format DVD?
imported_jozo (82)|23.12.2005 09:59
Kazde DVD musis finalizovat, uzavriet a pojde to aj inde, automaticky ti urobi kapitoly po 5 min. este sa ta spyta ci ma spustit menu, alebo rovno film, citaj navod
lanicek (4)|23.12.2005 16:26
a navod je uplne na h....o. Pls jeste trochu nakopnout. Nejak jsem si predstavoval neco jako one touche recording. Dotedka jsem delaval DVD na PC a naprosto v pohode, obsluha recorderu mi pripada uplne priserna. Nicmene bych svou skoro 100kovou sbirku DV kazet rad elegantne prevedl znovu a to bez nutnosti nekolikahodinoveho kodovani. Starsi kousky mam jeste ve zpotvorenych SVCD a jinych prisernostech.
lanicek (4)|23.12.2005 17:05
ale ze by se mi to libilo...
Uvazuji ze to budu prenaset prekodovany zpet do komplu a tam tomu udelam slusnejsi menu. Zna nekdo nejaky jednoduchy postup, tj, vydolovani souboru z disku a opetovna autorizace bez koodvani s hezcim menu?