Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PANASONIC DMR-EH60EG-S vs. Ostatni Jak na DivX,RAMku,Zvuk ?

pentium (14)|23.12.2005 10:24
Zdravim tak dlouho jsem hledal HDD recorder a \/ SONY RDR-HX710 ma pomale neprehledne meny a celkove nahrava opozdene problem s VPS atd. takze to me zklamalo sel jsem dal :-R DMR-EH60EG-S je uz ok ma 200Gb dobra ceny meny uplne super na to neco odstrihnout atd. ovsem ma jeden - :-k a to zvuk na UPC ale i antena se spatnym signalem je takove to "praskani" on vam to sice panasonic doma servisne ale problem zustava CT PRIMA a hlavne od te doby me nejde VPS pokud ovsem dam program mono je vse ok i vps HBO jede ok takze to se jeste da. I kdyz je to jen SW protoze HW umi nasi normu takze cekat leda na novej SW i kdyz je to asi duvod pro vraceni penez! Ovsem co jineho 9-) PIONEER DVR-530H-S nemam moznost otestovat takze tam nevim jak je to s meny ryhlosti atd... ovsed dizajn nic moc ....

:-!!! Dotazy:
DivX
Ovsem nevim jak to vypalit zkousel jsem experimentovat s DVD-R i RAM v Nero 7 jsem prevedl a vypalil DIVX na DVD ve formatu DVD i s meny ovsem DVD-R neprecte a DVD-RAM rekne formatovat :{ Nevim jak dostat DivX na RAMku a pak do rekorderu Pokud ho naformatuji tak zase na pc nic nepridam skoda ze panasonic nedodava nejake konvertory ci nejaky SW
Nahrane soubory z recorderu maji priponu .VRO a je to Mpeg2 ale jak na nahranou RAMKu dat dalsi MPegy z pc ?

:BB:
Tak co jedine funguje je DivX to VCD ale to je hrozna kvalita a nejde to kopirovat na HDD


Dekuji za vase rady a vse k tomuto produktu ....
pentium (14)|27.12.2005 18:47
Tak DivX jde nahrat na DVD medium v Neru 7 celkem v pohode ovsem ram disk nepouzijete. Panasonic zapisuje na DVD-RW, DVD+RW umí pouze číst. Takže volba je jasná - DVD-RW.

VPS - Po oprave zvuku me prestalo fungovat zatim resim se servisem
:-?