Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

stolní DVD player Elyxio 3202S - znáte někdo?

Pears (1027)|1.1.2006 23:40
Znate nekdo tuto znacku nebo tento DVD. Nasel jsem to tady: http://www.nomatica.cz/index.asp?chargement=/dvd/gaelyxioCS.htm
Je to typ 3202S, ale na strankach vyrobce tento typ neni. Vetsina z nich co tam "ukazuji" maji analog 5.1 vystup (info v PDF), ale o tomto typu se tam nezminuji.
Mel by umet i DivX (MPEG4), ale o to me zas tak nejde. Stoji 2500,- i s dopravou coz je pro me idealni cena pokud to ma ty funkce, ktere pozaduji.
Shanim player, kterej umi DTS a MUSI mit vystupy na 5.1. Ostatni funkce jako treba mp3 jsou uz dnes snad samozrejmosti. Pokud mate typ na nejakej jinej player na ktery jsem nenarazil tak mi dejte prosim vedet.
inseminator2004 (32)|2.1.2006 09:50
[quote=Pears]Znate nekdo tuto znacku nebo tento DVD. Nasel jsem to tady: http://www.nomatica.cz/index.asp?chargement=/dvd/gaelyxioCS.htm
Je to typ 3202S, ale na strankach vyrobce tento typ neni. Vetsina z nich co tam "ukazuji" maji analog 5.1 vystup (info v PDF), ale o tomto typu se tam nezminuji.
Mel by umet i DivX (MPEG4), ale o to me zas tak nejde. Stoji 2500,- i s dopravou coz je pro me idealni cena pokud to ma ty funkce, ktere pozaduji.
Shanim player, kterej umi DTS a MUSI mit vystupy na 5.1. Ostatni funkce jako treba mp3 jsou uz dnes snad samozrejmosti. Pokud mate typ na nejakej jinej player na ktery jsem nenarazil tak mi dejte prosim vedet.[/quote]

z osobni zkusenosti: zadne H&B, Targa, Sencor, Elyxio, Mustek, Xoro, Benq apod. nebrat \/
Pears (1027)|2.1.2006 10:52
inseminator2004
z moji osobni zkusenosti bych nebral Sony, Philips, Thomson, Panasonic atd.
Nebudu se hadat co je lepsi. Je to kazdeho vec, ale podle me je porad lepsi koupit shit DVD na rok, ktere precte vse (a o to nam jde ne?) nez se 10 let trapit s kvalitni a drahou znackou, ktera precte jen s tezi palene DVD-R.