Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast Dv 2000 z VHSnebo TV na DVD?

zaxa (1)|2.1.2006 20:40
Ahojky,mam kartu Win fast DV 2000 - vše fungujre tak jak má, jen mám problém s přehráváním z VHSa TV na DVD.
Nahraju z TV nebo VHS film na disk počítače a když ho vypálím na DVD je obraz trhaný a neostrý, jako by se obrazovka chvěla. Když je zobrazen stojící předmět tak je to v pohodě ale když kamera přejíždí třeba po krajině tak se na to nedá koukat. u pohybujících se lidí není poznat ani obličej.
Na disku je to však v pořádku i při nahrávání i při přehrávání uloženého souboru. Problém je vždy jen na výsledném DVD disku.
Zkoušel jsem všechny kvality i výstupní formáty které jsou v Win fast k dispozici ale výsledek je vždycky stejný. Ovladače i kodeky mám z originál CD a myslím že nejnovější.
Zkoušel jsem uložený soubor vypalovat i v několika programech - original Ulead studio, pinacle studio, cyber link...
Nero mi to pro jistotu vůbec nepobere! :-(((
Prosím už si nevím rady - co stím?
Díky za pomoc
MikeG (1)|16.2.2006 06:40
Ahoj,

nahrávam (capture) VHS cez ULEAD movie factory. Ak video trhá pri prehravaní na DVD máš opačne nastavené prekladanie riadkov.

t.j. Upper Field First (Top field first ) alebo Bottom Field First.

Ja to mám myslím nastavené na Upper (Top) Field First a všetko ide dobre. Tiež som niekoľko DVD zo začiatku vyhodil... :-)
Eugen1 (11)|17.2.2006 14:30
Nepíšeš, aspoň ja som nenašiel, kde to prehrávaš.