Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AVerTv GO 007 Fm plus a spravny soft???

Dexter22 (17)|5.1.2006 19:27
Prednedavnom som si kupil Tv-Tuner AVerTv GO 007 Fm plus a ten Software co ktomu davaju sa na nic.Neviete niekto aky je pre tu TV-kartu najlepsi soft. na stahovanie videa do Pc???

za odpovede dakujeml.
Vratko (8)|5.1.2006 21:26
..ja som tuto tv kartu kupil pred necelym rokom a k nej dodavnemu softu nemam ziadne vacsie vyhrady.

..verzia 5.2.0.26-ML
redburger (499)|6.1.2006 11:47
no ja ju mam tiez, a nieje to bohvieco.... spravalo sa to hore-dole, ladenie programov po reinstal windowsu - trpezlivost ma presla po polhodine, pri zachytavani sekačky ( to ale bude procakom abo cim ) ja tu kupu celkom lutujem.
Dexter22 (17)|6.1.2006 12:32
[quote=redburger]no ja ju mam tiez, a nieje to bohvieco.... spravalo sa to hore-dole, ladenie programov po reinstal windowsu - trpezlivost ma presla po polhodine, pri zachytavani sekačky ( to ale bude procakom abo cim ) ja tu kupu celkom lutujem.[/quote]

Ja mam zase take problemi ze mi to naladi polovicu kanalov dobre a dalsiu dost zle.A pri nahravani videa kvalita neni taka ako by som chcel, tak som sa na to opital jedneho chlapika a ten mi povedal ze je to softwerom a mam si na nete najst nejaky kvalitnejsi na moju Tv-kartu.
Vratko (8)|6.1.2006 19:29
[quote=redburger]... pri zachytavani sekačky ( to ale bude procakom abo cim ).[/quote]

..no to stve aj mna..(priamo v real-time do avi - divx nezachytavam) do mpeg2 v plnom pal-e mi vypadavaju snimky ako na beziacom pase, takze ked to je softom, tak v tom pripade s nim spokojny velmi nie som, ale priciny mozu byt aj ine (ako pises)..po inom softe som sa zatial neohliadol, ale keby ste o niecom vedeli, tak by som vyskusal :-)
..najlepsie mi to zachytava do AVI - PICVideo MJPEG, ale nato mam zas maly disk (zatial).
redburger (499)|8.1.2006 11:23
No ono to asi bode najlepsie , ked na pozadi bezio co najmenej procesov v pocitaci a tak. a ak by bezal lepsi soft, uvidime, lebo toto, co je tam....
na druhej strane nase UPC na to ze je to kabelovka, tak ma obraz na prdlajz. snezenie jojky aj na 55 cm vakuovke... asi to odhlasim.
TAKZE suma sumarum, budem usiet hladat najlepsiu volbu na nahravanie do kompu z tej karty, co sa tyka rozlisenia a tak podobne...
Inak bol som kamerovat niejaku akciu , ktoru davali aj v telke, zachytil som to, a na telke sa to z dvdcka celkom dalo, len neviem, ako odstranit efekt prekladania... vela veci bude asi v nastaveniach....
Milosbb (889)|8.1.2006 21:06
Tak sa mi zdá, že ani jeden z Vás ešte nenavštívil tento thread :
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=2025

Nájdete tam všetko, čo potrebujete vedieť k zachytávaniu do PC. Okrem toho alternat. softu k tej vašej karte. V tom vám neporadím.

----------------------
Vratko (8)|10.1.2006 06:56
[quote=Milosbb]Tak sa mi zdá, že ani jeden z Vás ešte nenavštívil tento thread :
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=2025 [/quote]
..v mojom pripade to neplati..ohladom zachytavania som tu uz pobehal asi vsetko :-)

..s dodavanym softom k tejto karte som vcelku spokojny (mozno je to zvykom), len ma stve, ze nedokazem zachytavat do mpeg2 v plnom pale bez vypadavania snimkov, ale to prisudzujem skor konfiguracii svojho kompu (nic moc) nez aver softu.

..dodavanym softom zachytavam do Pegasus PICVideo MJPEG, uprava vo Virtual Dube.....na koniec prevediem do divx (strucne napisane) :-)
redburger (499)|10.1.2006 08:24
Vratko : asi sme na tom rovnako, co sa tyka konf. pc. a ake nastavujes parametry? rozl., bit rate a pod. ?
Vratko (8)|10.1.2006 18:05
..nie som ziadny maniak v zachytavani videa, skor prilezitostne :-)
..vacsinou nahravam do pc rodinne video z video Hi8 kamery cez S-video vstup na tv karte v plnom PALe do MPEG2 al. PICVideo MJPEG..nastavenie kvality MJPEG na 18-19-20 (podla dostupneho volneho miesta na disku..pri kvalite 20 = cca 4GB/5min.)..potom to vo Virtual Dube upravim (zostriham, zmensim na 512x384b, atd..), prevediem do divx (2 prechody) + zvuk na mp3 a nakoniec napalim na CD-R (DVD napalovacku bohuzial zatial nemam).
Vratko (8)|10.1.2006 18:10
[quote=redburger]Inak bol som kamerovat niejaku akciu , ktoru davali aj v telke, zachytil som to, a na telke sa to z dvdcka celkom dalo, len neviem, ako odstranit efekt prekladania... vela veci bude asi v nastaveniach....[/quote]
..tu na tv freak je toho o tom dost popisane..pozri link, ktory napisal Milosbb.