Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PIONEER DVR-530H-S a mrtvolky

monpet (20)|12.1.2006 16:19
Poradí mi niekto ako sa ich zbaviť? Vznikajú v mieste vystrihnutia napr. reklami. Ja ich tam mám nech robím, čo robím. Aj po skopírovaní na DVD. Skúšal som všetky možnosti nastavenia ktoré ma len napadli a stále sú tam. :(( U SONY 710 postup existuje a dokonca aj funguje, no nefunguje to na pioneeri. Som sklamaný.
Badis (226)|12.1.2006 19:06
monpet- máš možnost dostat nesestříhaný (s reklamama) materiál do PC? Jestli jo, tak to stříhej tam. MPEG Video Wizard 2005 :-!!! Bez mrtvolek. :-)
monpet (20)|12.1.2006 19:28
Je to sice riešenie, ale to potom ten DVD rekorder stráca čiastočne význam, keď tú možnoť strihu ponúka. Ťahať to z DVD rekordera na DVD potom do PC a potom znovu na DVD mi pripadne trochu nepraktické a ťažkopádne. Bol by som radšej keby sa to dalo zostrihať v tom DVD rekorderi priamo a bez mrtvoliek. Keby so bol toto vedel pred kúpou, tak by som ho určite nekúpil.
A podla EISA vraj výťaz, čiže najlepší. :-k
Naozaj na to nikto nepoznáťe neakú fintu?
Badis (226)|12.1.2006 20:05
monpet- já používám DVDrekordér (Panasonic DMR-EH60EG-S ) jen pro časové nahrávání. Vlastně náhrada za VHSku. Buď shlédnu a smažu,nebo upravím v PC a šup s tím na DVDčko. Rekordérem stříhám akorád začátek a konec. A to vlastně ani není střih. Jen to rozdělím a zbytečné smažu. Také jsem zkoušel střih,ale není na to spolehnutí. Někdy se to povedlo bez mrtvolek a někdy tam holt mrchy byly. :-G Zřejmě záleží na místě střihu (v rámci jednotlivého snímku, asi :-( ). Holt stříhat mpeg není úplně jednoduché. :-)
bugr (295)|13.2.2006 11:36
mám toho pioneera a vzdal jsem to se s tím rozčilovat,prostě buď jen ostřihnout začátek a konec avypálit v celku nebo poslat do pc a tem udělat a vypálit, používám to taky jako náhradu VHS a další dvd.