Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

oplati sa kupit DVD HDD rekorder

klavzam (4)|31.1.2006 08:50
Oplati sa kupovat rekorder, ked v blizkej buducnosti prejdeme na digitalne vysielanie a myslim, ze s tym set-top-boxom bude, co sa tyka nahravania, dost tazka komunikacia. Ako to budete riesit vy?
dikes za rady
ODSakEda (2278)|31.1.2006 11:56
klavzam -jak na co a komu, spíše NE!
ViKinG (793)|31.1.2006 12:12
klavzam: počkám až se osvědčí nějakej DVB-T settop box s HDD a možností bezproblémově dostat data do PC.
ODSakEda (2278)|31.1.2006 12:23
ViKinG -DVB-S Dreambox s HDD funguje skvěle a "nahrává" s schedulingem konkrétní pořady dle programu přesně na začátek a konec pořadu!!! 8-)
blueant (820)|31.1.2006 12:27
[quote=ODSakEda] přesně na začátek a konec pořadu!!! 8-)[/quote]

Tomuto nerozumiem :) - mne nahrava tak ako ho nastavim ;-)
Pitomec (10211)|31.1.2006 12:35
[quote=ViKinG]klavzam: počkám až se osvědčí nějakej DVB-T settop box s HDD a možností bezproblémově dostat data do PC.[/quote]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
ViKinG (793)|31.1.2006 12:47
ODSakEda, Pitomec: on je mezi DVB-S a DVB-T rozdíl... na DVB-S používám k své spokojenosti SS2 v PC (což tě doufám potěší :-) )
Pitomec:
Pitomec (10211)|31.1.2006 12:50
[quote=ViKinG]ODSakEda, Pitomec: on je mezi DVB-S a DVB-T rozdíl... na DVB-S používám k své spokojenosti SS2 v PC (což tě doufám potěší :-) )
Pitomec:[/quote]
A co s tím? Ten obrázek je DVB-T receiver s 80GB HDD a USB výstupem do PC.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
ViKinG (793)|31.1.2006 12:58
Pitomec: sorry, ty ses tam dostal nedopatřenim. Jen by to mohlo mít DVI, HDMI výstup... jinak by se to dost blížilo (možná větší HDD ale to přijde).
ka1ra (120)|31.1.2006 13:00
Jak komu. Já si právě pro to koupil katru do PC na DVB-T příjem. Ted mam doma pujčený analogový HD a DVD recorder. Asi umí kde co. Co mne potěšilo:
1) umi digitalizovat VHS (kvuli tomu ho mam pujčený)
2) kvalita nahrávky je srovnatelná s DVB-T, holt analogový signál máme dobrý
3) umí vystříhávat reklamy
4) umí rozdělovat nahrávky na více částí
5) jednodušší programování, nahrávání a přehrávání než u PC
6) je krásně tichej, nezbírá moc místa

co mne šte (možná jde o mou neznalost ovládání):
6) nejde mi zapisovat na DVD, nesprávný výrobce placky nebo neznalost
7) návod je plný upozornění že chráněný pořady nepůjde kopírovat či přehrávat, region nastaven


Tak že neporadil, jen brouka nasadil.
ODSakEda (2278)|31.1.2006 15:07
blueant -no že nemusím zadávat časový údaj od kdy do kdy má nahrávat, ale přímo ukážu v programu, že tento a tento pořad chci "nahrát" (stáhnout)! 8-)

ka1ra -mám výhrady k těmto tvojim tvrzením:
2) na čem jsi posuzoval tu "kvalitu", na analogové vakuové TV obrazovce 72cm?... Apropo dig. vysílání má "kvalitu" obrazu diskutabilní, sice čistý obraz napohled (spíše rozplizlý...), bez duchů, ale detailů má mnohem méně než analog, tedy alespon u českých a SK stanic!...
5)jednodušší programování, nahrávání a přehrávání než u PC??? Hlavně to přehrávýní a vyhledýní pořadu na HDD PC mě dělá problém... :-E :-E :-E