Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s Honestech TVR

darkknight- (0)|28.2.2006 20:43
Mam Honestech TVR a tv kartu pres USB Jetway USB 2800. Spuštění programu dojde v pohodě, a normálně obraz šumí, ale po když dám chanel scan, tak to mění kanály a obraz prostě nejde, nevím co s tím zkoušel jsem i ruční lazení a taky nic. V chris TV to pracuje OK, ale nejde mi nahravat do MPEG 2 s tim si taky nevim rady. Nema prosim nekdo zkusenosti s touto kartou děkuji MOC
Ivo Mašek (10205)|28.2.2006 21:10
Mám také Jetway, ale model pro PCI. To ladění (nastavení) kanálů by snad mělo být stejné. Po instalaci se ti objeví tabulka: Nejdříve zadáš TV System, bude to po tobě chtít restart, to odmítni, vrať se do stejné tabulky a zadej Country. Potom restart. Pak by se ti měla objevit další větší tabulka, která se objeví pouze jednou (jak to zvořeš - odinstalovat a opět nainstalovat). Tam zadáš "antenne", nebo "cable", a potom PAL_DK !!! Dáš OK a začne se ti načítat řádek (myslím, že jsou dva) modrými čtverečky. Jak toto úspěšně absolvuješ, můžeš ladit kanály jak pro "antenne", tak i pro "cable" a z roletového menu vybrat PAL_BG !!!