Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PHILIPS DVP5900

Morril (1)|4.3.2006 04:42
Dobry den,
nevyznam se moc v prehravacich, tak bych vas rad poprosil o par rad. Mam doma starsi dvd prehravac, ale mam v planu si v nejblizsi dobe koupit novy. Nekolik jsem jich vyhledal na netu, ale bohuzel s mymy znalostmy nevim jaky vybrat. Zaujal me asi nejvice PHILIPS DVP5900. Rad bych vedel jestli s nim ma nekdo nejake problemy co se tyce prehravani DVD, podporou titulku, pripojeni repro soustavy atd. A pripadne jestli byste si vybrali tento model ci je nejaky jiny s obdobnymi funkcemi v teto cenove relaci vyhodnejsi a nebo nejaky jiny typ/znacku, kdy za stejne funkce dam mene penez...
Diky za odpoved.
rastompk (2)|4.3.2006 16:27
ma niekto skusenosti ze by mu sli dobre slovenske/ceske titule? lebo ked som ho v predajni skusal tak mal prave s tymi znakmi celkom velke problemy, tj.nesli poriadne :(
marsark (11)|14.3.2006 15:43
Mam tento přehrávač doma. Až na titulky funguje naprosto perfektně, neseká se, v DivXu skvěle zvládá vyhledávání s obrazem! Zkoušel jsem všechny možné kodování češtiny, ale nic nezabralo. V menu nastavení titulků je pouze poměrně hodně obecná volba "Cent.Eur". Upgradoval jsem firmware z v.24 na v.26, ale žádná změna.

Kamarád má přehrávač Philips DVP3010 a ten hraje titulky v pohodě. Nechápu, že novější model to neumí. 9-)
MarS (9)|19.4.2006 17:27
Zdravím, mám s tímto modelem jednu neblahou zkušenost. Po zakoupení (zaujal mně zejména HDMI výstupem pro připojení k projektoru) jsem zjistil, že jakmile k němu připojím HDMI, nedokáže už poslat multikanálový zvuk do dig. koaxiálního výstupu. :-(. Byla to vlastnost všech kusů u prodejce, naštěstí mi bezproblémů vrátil peníze.
to marsark a ostatní majitele DVP5900: Máte jej připojen přes HDMI, neřeší tento problém nový FW. Technická podpora Philipse nestojí bohužel za nic. Celkově se mi zamlouvá totiž více než třeba LG 9900H. Díky za tipy
marsark (11)|1.6.2006 14:40
Podpora Philipsu je opravdu nanic. Pořád mi říkají, že mám v menu nastavit ISO-8859-2 kodování a když jim řeknu, že tam ta volba není jen "Cent.Eur", tak se prý špatně dívám a že tam musí být.

Koukám, že je teď nový fw v.27, tak ho zkusím a dám vědět.
MarS (9)|2.6.2006 12:41
Dnes už je to stejně jedno, již jsem zakoupil Panasonic S52, parádní obraz a podpora ČJ u DivX, fungující HDMI a pod 4 tis. Paráda :-D
stani (1647)|2.6.2006 13:41
[quote=MarS]Dnes už je to stejně jedno, již jsem zakoupil Panasonic S52, parádní obraz a podpora ČJ u DivX, fungující HDMI a pod 4 tis. Paráda :-D[/quote]

jo, akorát že má prý problémy s XviD:

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=8612
stayman (12393)|2.6.2006 13:46
s XviD ma problemy kde kto, pozri diskusie na celom svete :-D
otisk_120.gif