Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s grabovanim - bily pruh prez video

okno_tvf (56)|10.3.2006 20:26
Ahoj v posledni dobe se sethavam pri grabu z vhs s bilym pruhem prez cele video.

Nemam tuseni co to muze byt, delaji to naprosto vsechny programy pro rab videa, ale vypozoroval jsem ze pokud pustim nahled v overlay tak jede vse v pohode ale pokud dam preview tak se mi tam ten pruh zobrazuje i pri pozorovani na monitoru (ne az ve vyslednem grabu) Pri overlay neni pruh vubec videt ale ve vyslednem avi je.

Dokonce si stemi pruhy ted ani neporadi a/d prevodnik - je sice stary ale fcni. Pri grabu prez prevodnik vypadavaji ukrutnym zpusobem snimky.

Jeste poznamka je ze grabuji prez grafiku.

Mohl by nekdo pomoci?

Rady typu kup si Tvkartu mne nezajimaji. Zajimaji mne napdady na reseni - treba proc v overlay to je v poradku.

Odesla mi grafika nebo je spatne neco s videem(kdyz zlobi i ten prevodnik)?
Nasty_tvf (568)|10.3.2006 21:13
Macrovision Protection :-( - je to z nějaké originál kazety, žejo?
okno_tvf (56)|10.3.2006 21:17
[quote=Nasty]Macrovision Protection :-( - je to z nějaké originál kazety, žejo?[/quote]

momentalne mi to dela na origos kazete ale problem je v tom ze to obcas (ne tak jako ted kazdych 5s) dela i na kazete nahrane z tv nebo kamery
Nasty_tvf (568)|10.3.2006 21:42
No, to znám, občas i na normální kazetě, když se to kartě nezdá, ale je to natuty tou macrovizí, karta je nějaká Nvidia, žejo?
Já to už teď nepoužívám, tak neporadím z hlavy přesně, ale bylo to řešitelný nějakou jistou starší verzí nějakého ovladač WDM k Nvidia, která neprudila, jestli se nepletu, ale konkrétně ti fakt už neporadím. Určitě však pátrej tímhle směrem
okno_tvf (56)|11.3.2006 00:29
[quote=Nasty]No, to znám, občas i na normální kazetě, když se to kartě nezdá, ale je to natuty tou macrovizí, karta je nějaká Nvidia, žejo?
Já to už teď nepoužívám, tak neporadím z hlavy přesně, ale bylo to řešitelný nějakou jistou starší verzí nějakého ovladač WDM k Nvidia, která neprudila, jestli se nepletu, ale konkrétně ti fakt už neporadím. Určitě však pátrej tímhle směrem[/quote]

tak vyreseno staci stahnout ovladace z roku 2001 a uz to jeb pruhu.

Moc diky
Nasty_tvf (568)|11.3.2006 09:47
:BB: