Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s LifeView2000.

Dusapa (4)|1.8.2004 12:42
Ahojte, som v TV kartách začiatočník a prosil by som o radu:
Na PC s XP SP1 mám LifeView2000, ktorá po inštalácií XP chodila s dodaným SW v poriadku, nahrávala aj do AVI aj do MPG. Po exeperimentoch s pripájaním USB kamery stále dáva po spustení HDTVPCI.EXE hlášku 'Can't get device!' a skončí. Skúšal som x -krát preinštalovať ovládače (teraz sa mi stále núka karta Fly TV Prime 34, dosť obtiažne tam dostávam pôvodný ovládač FyVideo WDM TV tuner).
Nainštaloval som aj ATV2000 v 2.1.1.2, tu aspoň rozbehám kartu, ale pri pokuse o nahrávanie sa zobrazí 'Cannot render video capture stream' a po odkliknutí OK ešte 'Cannot build capture graph'. Poradí mi niekto?
Vopred ďakujem.
D.
oshoguru (9)|4.8.2004 19:01
Originálny software pre túto a im podobnú kartu je poriadny šit a používať ATV 2000 pre túto kartu je už úplný nezmysel síce funguje ale nie vhodná pre karty s čipom od Philipsu. Tak hoď kukuč na túto stránku tam nájdeš všetko aj ovládače. A hlavne Fly 2000TV šlape s týmito kartami ako hodinky.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Dusapa (4)|6.8.2004 20:14
Este raz vdaka za radu, postahoval som nove ovladace aj soft a po nainstalovani mozem iba skonstatovat: TV karta chodi perfektne, perfektne zachytava, dokonca aj DivX, ma podtatne viac moznosti, ako povodny soft. Nestacil som este vsetko vyskusat, ale uz teraz vidim, ze mam problem vyrieseny. Dakujem.